Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop (^ o ^) 丿

Zanim przełączycie się w weekendowy tryb przeglądania Wykopu, mamy dla Was jeszcze kilka informacji o tym co nowego pojawiło się na Wykopie #wykopchangelog:

1. Tak jak prosiliście, rozdzieliliśmy NSFW oraz +18 w wersji webowej Wykopu.

2. Informowaliście nas, że po przejściu do tagu nie widzicie w nim nowych treści - winne było domyślne ustawienie wyświetlania najlepszych treści. Obecnie w tagu domyślnie będziemy wyświetlać wszystkie treści, w tym trybie zobaczycie nie tylko najlepsze znaleziska i wpisy, ale również najnowsze. Pamiętajcie, że korzystając z wybierałek w tagach, możecie w łatwy sposób zmieniać te ustawienia.

3. Poszerzyliśmy scrolla - skarżyliście się, że nie jest widoczny. Zmieniliśmy to, mamy nadzieję, że teraz będzie łatwiej Wam go znaleźć.

---

Chcemy również poruszyć z Wami kwestię wyglądu serwisu. Różnymi kanałami przesyłaliście nam swoje uwagi w tym temacie. Uważamy jednak, że potrzebna jest także otwarta dyskusja, tak aby więcej osób miało okazję się wypowiedzieć. Chcemy przygotować dla Was nieco “lżejszy” widok poszczególnych stron, ale najpierw chcemy usłyszeć od Was:

- Co aktualnie przeszkadza Ci w wyglądzie Wykopu?
- Jakie zmiany w wyglądzie (Wykopu) najbardziej by Cię ucieszyły?
- Co ci się podoba, czego nie chcesz zmieniać?

Dajcie nam znać w komentarzach - będziemy wdzięczni za każdą opinię w tym temacie ()

#nowywykop #wykop #internet
  • 97
Poszerzyliśmy scrolla - skarżyliście się, że nie jest widoczny. Zmieniliśmy to, mamy nadzieję, że teraz będzie łatwiej Wam go znaleźć.


@wykop: eee i chyba tu coś poszło nie tak bo u mnie ten scrollbar chowa się i nie mogę przewijać strony nawet kółkiem myszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Suwak jest widoczny podczas ładowania strony ale po kompletnym załadowaniu zupełnie znika i przewijanie nie jest możliwe. Pomaga kilkukrotne
@wykop: Jest szansa na to, że wróci w profilu licznik akcji w podziale na wpisy, komentarze itd., tak jak było na starym wykopie? Brakuje mi tego, bo lubię cyferki :).
@wykop:
1. wysyłanie treści przez ctrl+enter, a nie że trzeba klikać w guzik "Wyślij"
2. usunięcie tego floatującego w prawym dolnym rogu plusa z mobilnej wersji strony (słyszałem, że udało się ten sukces osiągnąć w apce mobilnej, to na stronie w wersji mobilnej chyba też się da, co?)
3. już nikt nie marudzi na paginację?
- Co aktualnie przeszkadza Ci w wyglądzie Wykopu?


@wykop:
- nie da się otworzyć załącznika video w nowej karcie żeby uzyskać bezpośredni link do niego.

- gdy próbuje się napisać wpis lub komentarz na przeglądarce w telefonie, to okno wpisu tak się ustawia że nie widać co się piszę, a jak chcę się to poprawić to skacze jak #!$%@? i wraca do położenia w którym nie widać treści.
Dzieje się to
@wykop na aplikacji iOS nie można odpowiedzieć kilku użytkownikom na raz. Nie można dorzucić załącznika do odpowiedzi. Nie można schować odpowiedzi i przeczytać inne komentarze, bo resetuje sekcje. Nie można dodać lenny.

Ogólnie cała aplikacja iOS powinna zostać #!$%@? i zrobiona na nowo tak jak wyglada mobilna wersja strony. To wyglada jak frankenstein połączony z starej aplikacji i trochę nowego wyglądu XD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wykop: 1. Mój wykop (obserwowane) - to w ogóle nie działa i najbardziej boli. Mam obserwowanych kilkanaście osób i nie widzę postów/komentarzy od nich. Jak wchodzę w tą zakładkę Obserwowane/Profile to wyświetla tylko kilka postów jednej czy 2 osób i tyle. To tak ma wyglądać??? Kiedyś w Mój wykop wyświetlała się aktywność obserwowanych osób i tagów w zasadzie na bieżąco a teraz to szkoda gadać. Żeby zobaczyć posty czyjejś osoby to
- Jakie zmiany w wyglądzie (Wykopu) najbardziej by Cię ucieszyły?


@wykop: Powrót panelu z listą obserwowanych tagów w widoku mikrobloga

I żeby przejście na dany tag automatycznie oznaczało powiadomienia z niego jako przeczytane.
totson - >- Jakie zmiany w wyglądzie (Wykopu) najbardziej by Cię ucieszyły?

@wykop: ...

źródło: ob_tagi

Pobierz
@wykop dodajcie opcje dodawania zdjęcia na iOS i najważniejsze prosze zrobić coś z przekleństwami bo mam zaznaczona opcje na widoczne a dalej są krzaczki i się człowiek zastanawia co czyta