Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop (^ o ^) 丿

Zanim przełączycie się w weekendowy tryb przeglądania Wykopu, mamy dla Was jeszcze kilka informacji o tym co nowego pojawiło się na Wykopie #wykopchangelog:

1. Tak jak prosiliście, rozdzieliliśmy NSFW oraz +18 w wersji webowej Wykopu.

2. Informowaliście nas, że po przejściu do tagu nie widzicie w nim nowych treści - winne było domyślne ustawienie wyświetlania najlepszych treści. Obecnie w tagu domyślnie będziemy wyświetlać wszystkie treści, w tym trybie zobaczycie nie tylko najlepsze znaleziska i wpisy, ale również najnowsze. Pamiętajcie, że korzystając z wybierałek w tagach, możecie w łatwy sposób zmieniać te ustawienia.

3. Poszerzyliśmy scrolla - skarżyliście się, że nie jest widoczny. Zmieniliśmy to, mamy nadzieję, że teraz będzie łatwiej Wam go znaleźć.

---

Chcemy również poruszyć z Wami kwestię wyglądu serwisu. Różnymi kanałami przesyłaliście nam swoje uwagi w tym temacie. Uważamy jednak, że potrzebna jest także otwarta dyskusja, tak aby więcej osób miało okazję się wypowiedzieć. Chcemy przygotować dla Was nieco “lżejszy” widok poszczególnych stron, ale najpierw chcemy usłyszeć od Was:

- Co aktualnie przeszkadza Ci w wyglądzie Wykopu?
- Jakie zmiany w wyglądzie (Wykopu) najbardziej by Cię ucieszyły?
- Co ci się podoba, czego nie chcesz zmieniać?

Dajcie nam znać w komentarzach - będziemy wdzięczni za każdą opinię w tym temacie ()

#nowywykop #wykop #internet
  • 97
@wykop: ja bym się pozbył chętnie tej paginacji jak post ma więcej niż X odpowiedzi bo wtedy niby rozwijasz komentarze czytasz a potem jest jeszcze zobacz więcej czy coś i to juz przekierowuje do jakby drugiej strony komentarzy. Sama paginacja wpisów jest ok ale w komentarzach to słabe jest.

Dałbym użytkownikowi możliwość wyboru ilości wpisów na stronę (skoro i tak robicie paginację na kursorach a nie na stronach to nie powinien
@wykop appka iOS tragedia, powiadomienia nie istnieją albo przychodzą mega opóźnione, PM całe na czarno to co pisze-trzeba podkreślać tekst żeby było widać, gorące mega słabo posegregowane, odnośniki do Wiśle w których się komentowało lub zostało zawołanym źle pokazują, po dodaniu komentarza ten nie pokazuje się odrazu tylko trzeba wyjść i wejść do wpisu itd itp.

Emotki z appki wrzucają : i tyle xD
@wykop: jeśli chodzi o widoczność treści, to dla mnie przydałby się "compact mode", czyli ustawienie tak widoku, by mieściło się więcej komentarzy na ekranie. Obecnie jak dla mnie odstępy między komentarzami są za duże i teraz mieści się ich jakieś 2x mniej względem poprzedniej wersji.
@wykop najbardziej przeszkadza to, ze obrazki ładują się w całości dopiero po kliknięciu na nie. Przez to przed kliknięciem nie widać całego tekstu w memie
Niemiłosiernie mnie #!$%@?, jak po dodaniu wpisu przez aplikację przenosi mnie automatycznie na początek najnowszych wpisów na Mirko.

Denerwuje mnie również, że aby wykopać znalezisko muszę w nie najpierw wejść, nie mogę dać plusa z poziomu listy, czyt. głównej.
@wykop zasady działania zakładki "aktywne" na nowej wersji to jakieś nieporozumienie. Wcześniej wyświetlały się wpisy z kilkunastoma plusami które mogą trafić w gorące, teraz zakładka zawalona wpisami z gorących które mają po kilkaset plusów.

Nie udawajcie że poprawiliscie interakcje z użytkownikami, bo jak olewaliscie tak olewacie. Wykopki mają po mału w dupie ten portal, widać to po ilości i jakości wpisów.
3. Poszerzyliśmy scrolla - skarżyliście się, że nie jest widoczny. Zmieniliśmy to, mamy nadzieję, że teraz będzie łatwiej Wam go znaleźć.


@wykop: teraz wygląda jak ten domyślny systemowy :D
Nowy wypok wyświetla 2 razy mniej treści na tej samej powierzchni, trzeba więcej scrollować i klikać, a przy większych wydarzeniach większość wpisów przepada, ponieważ nikt nie cofa stron.


@Heekate: mnie to nie przeszkadza.