Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak bardzo Chat gpt zaora rynek juniorów. W ogóle są jeszcze jakieś oferty dla juniorów? Myślałem, że kilka lat temu było przesrane, jak było po 100 kandydatów na jedno miejsce, ale teraz, przy obecnej promocji branży IT, mnogości kursów i bootcampów i kierunku informatyka na każdej chyba uczelni w tym kraju :D to japierrrr....

Nie zazdroszczę.

Co druga fryzjerka, kasjerka i sprzątaczka już się "przebranżawia", a tym bardziej baby mają ułatwione zadanie, bo fajnoeuropejskie korpo robią często rekrutacje tylko dla kobiet.

#programowanie #praca #pracait #programista15k #programista25k
Pobierz
źródło: janusze
  • 42
@sikalafou: głupoty gadasz. W IT jest dalej gigantyczne zapotrzebowanie, juniorów / nudów szukają wszędzie i płacą złotem. No, ale trzeba mieć jakiekolwiek umiejętności, a nie tylko żalić się na wykopie. No i nie możesz siedzieć w Polsce powiatowej tylko wojewódzkie duże miasto, ale to chyba oczywiste
@facebookzprzygody: ale ty kierujesz swoje złote rady do mnie czy koło mnie? Bo wiesz, że ja jestem senior devem? Pracuję w czwartym projekcie i w żadnym nigdy nie szukano juniora :D w obecnym projekcie robi ponad 100 osób. Edit: sorry, w zeszłym roku szukaliśmy juniora z dwuletnim expem komercyjnym do mojego zespołu :D