Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem potężna premię i zapakowałem się we wszystko na szczycie chwilowego potężnego odbicia. Dlaczego zapytajcie? Ano dlatego, że z pianą na ryju czekałem na wypłatę we wtorek/środę, żeby zapakować się wtedy oczywiście były lepsze ceny. Było dla mnie pewne, że kilka dni przez moją wypłatą wszystko będzie nisko i świetnie wycenione. Teraz wiedziałem, że jak kupię to natychmiast pojawi się potężne odreagowanie w dół, ale byłem zmuszony to zrobić, bo gdybym nie kupił to zamiast tego nastąpiłby gwałtowny odjazd w górę. Możecie sobie paplać o analizie technicznej, ale jest jeden mały szczegół. Działa we wszystkich momentach, tylko nie wtedy, gdy mam kasę. Na bank to by odjechało 20 procent UP, gdybym dziś nie kupił.

#gielda #bitcoin #ethereum #kryptowaluty #nasdaq #gpw #inwestowanie
  • 6
@Ynfluencer: Spokojnie, to nie jest szczyt. Szczytu spodziewam się gdzieś za miesiąc lub dwa. Dobrym miejscem do sprzedaży będzie jakieś $33k. Potem korekta na wakacje, tak do 20k, a na koniec roku znowu wzrosty. Mniej więcej, bo na to jeszcze nałożą się decyzje FED, upadające banki, kryzys gospodarczy itp.
@Ynfluencer: Chyba żyjesz za bardzo historią. Bitcoin to dojrzewające aktywo i takie dzikie pompy i wzrosty o setki procent w kilka dni już się nie zdarzą. Stabilne powolne wzrosty, tak. Musisz się bardziej wyluzować i być cierpliwym.
@Ynfluencer @CzulyTomasz pff, amatorzy. Ja już dawno nauczyłem się ogrywać grubasa. Tłumaczę jak to się robi: kupujesz za 10% tego co chcesz przeznaczyć, grubas błyskawicznie się orientuje (od tego jest grubasem) i dumpuje. Wtedy wchodzisz za pozostałe 90%.