Wpis z mikrobloga

@wuju84: Mam znajomych co od xx lat korzystają z torrentów i żaden z nich nie używa VPN. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na torrentach ludzie mają wszystko co potrzeba, w jakości jakiej sobie tylko wymarzysz. Gry jakie tylko chcesz, zmodyfikowane w jaki tylko sobie sposób wymyślisz. Muzyka w idealnej jakości paroma kliknięciami. I na dodatek wszystko za darmo i elegancko posortowane w jednym kliencie. Sorry, ale marginesem to
@wuju84 powiedz mi po co płacić za dwadzieścia różnych VOD na których realnie nie ma nic co fajne? Albo muszę mieć wykupione te wszystkie platformy żeby zobaczyć coś na co mam ochotę, a piracąc mam wszystko za darmo, no dobre masz wartości ;)
  • 0
jakieś przykłady?


@wuju84: np. pokaż mi gdzie mogę legalnie obejrzeć serial "Lucky Hank" z Bobem Odenkirkiem albo "Your Honor", jest całkiem dużo produkcji, które w ogóle nie są dostępne w europie a na rarbg w dzień premiery są
@wuju84: Oczywiście, że nie. Drogo jak #!$%@?, brudasy naokoło i na dodatek jakość lipna. O wiele lepiej mi się ogląda film w domu :)

Oczywiście, że mamy inne wartości - Ty na siłę chcesz żyć w zgodzie ze swoimi zasadami kosztem komfortu, a ja swój komfort sobie cenie wyżej.

A propos Twojego porównania ze złodziejstwem w sklepie, to tylko potwierdza w jak kiepskim stanie jest Twoje myślenie. Polecam Ci kolego jakieś