Wpis z mikrobloga

Pecherz czlowieka dostosowuje sie do mozliwosci kiedy moze oddac mocz oraz w jakiej ilosci moze go oddac

Ale od poczatku:

1. Przed pojsciem spac pilem szklanke wody (250ml) zeby mnie nie suszylo
1. Jeszcze miesiac temu posiadalem bidon 0.75 do ktorego sobie sikalem w nocy zeby nie lazic niepotrzebnie do toalety. Starczal on na jedno srednie szczanie.
2. Kupilem sobie nowy tym razem 1.5 litra i starczal on na jedno duze szczanie (i zostawal zapas) lub dwa srednie. Dzieki podzialce na bidonie szybko zaczelem zauwazac ze oddaje go coraz wiecej z kolejnymi nocami. Po miesiacu przestal mi wystarczac
3. Postanowilem szczac do dwoch bidonow lacznie o pojemnosci 2.25 litra i jestem na etapie gdy wystarczaja mi one na styk

Wnioski:

Rano sie czuje wysuszony i od razu wypijam dwie szklanki wody. A czasem w trakcie nocy wypijam jeszcze jedna. Pytanie brzmi gdzie jest granica? Czy jak sobie kupie baniak 5l wody to i tak go wypelnie?

#medycyna #gruparatowaniapoziomu #zdrowie
  • 81
Postanowilem szczac do dwoch bidonow lacznie o pojemnosci 2.25 litra i jestem na etapie gdy wystarczaja mi one na styk


@pieczony_szczur_z_ogniska: Wydaje mi się że jedyny poprawny wniosek to cukrzyca albo inna choroba. O dziwo twoje dziwactwo i chwalenie się nim w internetach może wyjść ci na dobre jeżeli pójdziesz do lekarza i pochwalisz mu się swoimi spostrzeżeniami.