Wpis z mikrobloga

Jaki jednoślad polecacie na początek? Nie mam żadnego doświadczenia, jeżdżę tylko samochodem i nie sprawia mi to żadnej frajdy. Mam przeczucie, że motocykl byłby idealny dla mnie. Jestem przepisowym i ostrożnym kierowcą więc nie mam zamiaru #!$%@?ć więcej niż 130 na autostradzie, więc szukam czegoś spokojnego i w przystępnej cenie.

#motoryzacja #motory #motocykle
  • 42
@Dupcia2214: wchodzisz na olx/fb marketplace, szukasz jakiejś 125cc do 5 max 6k, która Ci sie spodoba (chinol, japonia bez różnicy), oglądasz na żywo, dosiadasz, jak leży bo bierzesz, jak nie to szukasz dalej. A po sezonie bedziesz sie zastanawiać czy idziesz w to dalej i robisz A czy naura motocykle. No i licz min 2k na ciuchy na start.

2k ciuchy i 5-6k moto lub ok 2k ciuchy, ~3k kurs, z
Jak chcesz wyższą bez prawa jazdy?


@PiotrFr: ludziom się wydaje że jak autem tyle jechali to na motorze wszystko to samo, i nie ma podmuchów wiatru, skręcanie takie same, o przeciwskręcie nic nie wie a hamować nie umie
@Dupcia2214 125 kupujesz przedewszystkim oczami. jaki styl ci się podoba, ile masz wzrostu i jaka waga ? wolisz styl ala harleyowiec, czy może sportowy? a może coś także poza asfalt? jakim budżetem dysponujesz? czy masz na ciuchy odłożone 1.5-2k ?