Wpis z mikrobloga

Odnośnie poprzedniego wpisu to wyszła beka xD

tldr:
Daryl Morey mnie przepraszał za to, że Embiid dziś nie gra xDDDDD

I wiem, że brzmi to jakbym zmyślił, poniżej zdjęcie (pozwólcie, że na wykop zachowam bez mojej mordy) jakie sobie z nim zrobiłem, jeśli jest to jakikolwiek dla kogokolwiek dowód xD

No więc było tak, że na początku usiadłem nie na swoim miejscu i jak się rozglądałem to zobaczyłem, że Morey kręci się po trybunach i szuka swojego miejsca. Po hymnie przyszedł koleś, któremu jak się okazało zająłem miejsce i zacząłem szukać swojego, no i oczywiście okazało się, że siedzę dwa rzędy nad Moreyem xD

Biłem się z myślami czy podbić do niego czy nie, ale w sumie i tak mnie nie zapamięta to co mi szkodzi. Więc w przerwie gdy widziałem, że się nudzi i ogląda pokaz zumby na parkiecie, podszedłem do niego i zapytałem czy możemy zrobić zdjęcie. Chłop się zgodził i pyta jak mi się podoba mecz, to zgodnie z prawdą mówię mu, słuchaj no wszystko fajnie Maxey trochę was ciągnie w pierwszej połowie. Po czym ten mówi, że niestety ktoś musi kiedy Embiid i Harden nie gra. No i zapytał mnie komu kibicuje, to jak powiedziałem Celtics to trochę ścisnął ze mnie bekę i od razu zapytał co tu robię skoro kibicuje Bostonowi, Wytłumaczyłem mu, że miałem wyjazd z pracy i zawsze marzyłem o NBA i to mój drugi mecz no i jaki jestem tym podniecony itd. I wtedy chłop sam z siebie do mnie, to pewnie jesteś zawiedziony, że Joel i James nie grają. Odpowiedziałem, że trochę tak, ale w sumie ktokolwiek by nie grał to bym się jarał bo spełniam marzenie. Chłop wtedy jak dumny ojciec na amerykańskim filmie złapał mnie za ramię, uścisnął i mówi, że szczerze przeprasza, że tyle przeleciałem i nie mogłem ich zobaczyć i naprawdę jest mu przykro xDDD W sumie to było bardzo miłe, nie musiał tego robić a miałem wrażenie, ze naprawdę jest mu przykro xD

Po tym, już chciałem go zostawić żeby nie być nachalnym, ale on sam zapytał mnie o Donatasa Motiejunasa, co podczas lokautu grał w Gdyni, a potem w Rockets, ale powiedziałem, że nie interesuje mnie Polska liga tylko NBA. Ale korzystając z okazji zapytałem co myśli o Sochanie, to w sumie zaskakująco szczerze powiedział, że super prospect, ale nie przyglądał mu się w trakcie draftu jakoś bliżej, bo wiedział, że nie zleci niżej niż 12 pick. Potem jeszcze chwilę pogadaliśmy o walce o MVP, oczywiście według niego Embiid powinien wygrać i jakoś nie chciałem mu tej myśli komplikować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gadaliśmy w sumie z 5 minut i najlepsze jest to, że ja w sumie inicjowałem koniec rozmowy, on chciał gadać i ciągle mówił, super że spełniam marzenie i przepraszam za Embiida xDD

Może trochę przereagowuje, ale dla mnie to jeden z najbardziej randomowych, ale też najciekawszych momentów w życiu, gdzie jako człowiek interesujący się ligą od dzieciaka mogłem pogadać na luzie z gościem, który w sumie wykonał kilka najważniejszych wymian w ostatnich 10 latach. Jednak w USA wiele jest możliwe xD

Jakby ktoś miał pytania do samego spotkania/jak to wygląda zapraszam do komentowania, poniżej też kilka fotek z meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba
parooow - Odnośnie poprzedniego wpisu to wyszła beka xD

tldr: 
Daryl Morey mnie prze...

źródło: image_6483441

Pobierz
  • 15
@parooow: Polecam ci znaleźć w "internetach" wersję wykopu 5.0.2, a wtedy będziesz miał płynny wykop, który się co chwilę nie pierdzieli, choć uprzedzam, że musisz w sklepie zaznaczyć, że nie chcesz aktualizować rzeczy, bo inaczej zaraz cię zaktualizuje do tej #!$%@? wersji.
@dunno: dużo bo 323$, ale można oczywiście wyrwać dużo dużo tańsze, ja po prostu stwierdziłem, że skoro mam okazję to chce mieć jak największy fun, bo nie wiem kiedy to się może powtórzyć :)