Wpis z mikrobloga

Poniższy cytat z GOATa uderzył mnie dziś osobiście xD

Jestem w Denver, oczywiście kiedy tylko dowiedziałem się, że tu przylecę cyk sprawdzam terminarz. Nuggets-76ers idealnie na koniec sezonu, pojedynek Jokić vs Embiid o MVP. I dupa ze starcia, 76ers na dupę sadzają Embiida i co im zrobisz. Człowiek ma jedną z niewielu w życiu okazji zobaczyć NBA na żywo, spełnia swoje marzenia trafia na taki super mecz i dupa xD

Ja i tak nie mogę narzekać, jestem w Denver od środy, więc miałem szczęście bo obejrzałem też Nuggets-Bucks w pełnych składach. I wiem, że to mój ból dupy, nie jestem jedyny na tym świecie, który trafił akurat na taką sytuacje, to się zdarza. I tak miałem okazje zobaczyć świetny w 1 połowie pojedynek Giannisa z Jokićem, zobaczę w sumie 3 topowe drużyny, no i nie ukrywajmy - nawet jakbym był na meczu Hornets-Rockets to byłbym w siódmym niebie. Może też to nie będą moje jedyne mecze NBA które w życiu zobaczę, może będzie jeszcze okazja przylecieć do USA i albo przypadkiem, albo celowo trafić na sezon. I tak jestem mega szczęśliwy, że spełniam marzenie.

Ale i tak nawet dla starego chłopa jest to trochę przykre. W sobotę na meczu z Bucks siedziałem obok gościa z synem, mówili, że specjalnie czekali na ten mecz. Mieszkają na przedmieściach Denver, ale pochodzą z Wisconsin i są kibicami Bucks więc to jedyna okazja w roku dla nich żeby zobaczyć Giannisa. Na Nuggets nie chodzą bo bilety są dla nich za drogie. Dzieciak jarał się niesamowicie, cały się trząsł jak tylko Bucks wybiegli na parkiet. Każdy punkt (szczególnie Giannisa) to wybuch radości. On miał szczęście, bo nikt w Bucks mimo ciężkiego B2B po meczu w Utah.

Jednak wiem, że to co mówi poniżej Ant to smutna prawda. Dziś na pewno będzie na hali mnóstwo ludzi, którzy mają nie tylko okazję raz w roku, ale może raz w życiu zobaczyć swoich idoli, ale niestey - load managment i kropka.

#nba i oczywiście #zalesie ale mimo tego też #chwalesie bo jednak marzenia spełniane
  • 10
@SpoconyBambik: Skąd ta złość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż w sumie na waszym miejscu też byłbym zły na cały świat, że to może być ostatni sezon, w którym Emflop ma możliwość zdobyć jakąkolwiek nagrodę w swojej karierze - piękna rzecz ta propozycja wymogu rozegrania minimum 70 spotkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tego co się przewijało na tt to pajac ostatni mecz w Denver zagrał w 2019 roku


@JustKebab: Zapomniałaś dodać jeszcze dlaczego.

Since that matchup in 2019, Embiid’s history in Denver goes:

11/8/2019 - Played

3/20/2021 - Knee (Torn Meniscus)

11/18/2021 - Middle of being out with COVID

And then today. People are acting like he’s dodged all of these games, but before today it was only twice in a row,