Wpis z mikrobloga

#danielmagical Przełamałem się i obejrzałem na fb te tance które tam nagrywają. Skislem srogo. Chłop 30lay ruchy ma jak alkoholik ze stażem 20 letnim conajmniej, sprawność na tym samym poziomie - przypominam mlody chłop, który w tym wieku powinien być jak mlody bóg xD ..druga sprawa, ta Gocha z tymi małolatami tam tańcuje, ja #!$%@?, co on że swojej matki zrobił. Dosłownie małpy w cyrku za 3zl ..zenada xD ..grubasie wiem, że czytasz. JDM !I SOLIDNE ŁOKIETO
XYZ91 - #danielmagical Przełamałem się i obejrzałem na fb te tance które tam nagrywaj...

źródło: comment_1602998411rb3MpxqP1oX0VbfXUAvXY4

Pobierz
  • 17
@LonNon: Współczuję Twojej wizji 30 latków :) Zresztą zakola czy zmarszczki to nie jest forma fizyczna :D
Jeżeli o siebie dbasz (regularny ruch, siłownia, w miarę zdrowa dieta, brak chorób) to wcale nie odbiegasz formą od 20 latków.
przypominam mlody chłop, który w tym wieku powinien być jak mlody bóg


@XYZ91: ehh to takie boomerskie gadanie "wy młodzi to teraz nic nie umiecie i sił nie macie"
Nie każdy rodzi się atletą i nie każdy #!$%@? od 6roku życia w polu, żeby sobie tą siłe młodego Boga wyrobić
@LonNon: Co ty gadasz za bzdury, 30-40 lat to jest prime faceta jeśli o siebie dba, są wtedy najsilniejsi i najsprawniejsi, dodatkowo mental dużo lepszy niż tacy młodzi 20+latkowie. Mało tego jeśli o siebie serio dbasz to i w wieku 50 lat będziesz sprawniejszy niż większość młodych. Miałem znajomego w robocie, 47 lat, całe życie jakiś sport, siłka, bieganie, rower, sztuki walki i chlop w tym wieku poszedł do wojska na