K---a, ja po prostu nie mogę z tym chłopakiem. Wrzuca story na IG i n--------a na Tajfuna, że Pabisiakula nie chce nic robić, że stołu nawet nie przygotuje, że po nic nie pójdzie, bo uważa, że on nie jest od tego. I już Sylwester w-------y ,,Ja nie będę widzowie za nim latał, trudno nie będzie strima''. No właśnie Sylwestrze wujek ma rację, on nie jest od tego. Skoro nająłeś parobka do siedzenia
#bystrzaktv @Dyktator90 cytuje"czekamy czekamy. Wykopki jeszcze broni nie złożyły. Będzie jechane do spodu. Nie odpuścimy." I wszystko jasne - czyli zoorganizowana grupa przestępcza ,która działa głównie na tym tagu.Dziekuje jest screen👍 wystarczy jeden glupek w Waszym klanie i sprzedaje Was wszystkich ❗🤙😅 #patostreamy
#bystrzaktv Czytając Wasze przemyślenia, odnoszę wrażenie, że teraz nie macie co oglądać. Ten tag jest już fikcją, a wszystkie informacje, które są tu zawarte, również są fikcją. Nie ma kanału – nie ma idola – nie ma Was. Pytacie, kiedy stream, wyszukujecie informacji, czy będzie na Kicku i dlaczego? Piszecie, że to dzięki Wam kanał to fikcja, a teraz płaczecie, że nie ma co oglądać? Kolejny raz twierdzę, że jest
@kia-kia: znalazł się wielki kawka. mylisz pojęcia. co ty tutaj o ludziach sądzisz nie ma żadnego znaczenia. twoje zdanie nikogo nie interesuje, a przemyślenia są bezwartościowe.
#bystrzaktv #patostreamy Co jak co ,ale tylko słaby niedowartościowany "ktoś",aby nie obrażać,może najeżdżać na matkę drugiej osoby.Chyba,że kierujesz to we mnie wtedy oddaje to co wystrzeliles w moim kierunku.Jednak dla mnie jest to poniżej poziomu podeszwy.Niestety czasami człowiek jest sprowokowany i zniża się do poziomu drugiej osoby co jest złe,ale to są emocje- bronisz kogoś-kogo kochasz i jest to naturalne.Czy chociaż jeden z Was pomyslał o tym ,aby
Co jest najśmieszniejsze w tej całej otoczce bystrzak jeździ do znajomych jak nie ma długo streamów chwali się gdzie jest co to nie robi a na stream obraża ojca nie przyznaje się że Tajfun to jego wójek a poźniej jedzie z tajfunem i kaczorem do kogoś na sniadanie wielkanocne a na stole browary nikogo nie umoralnia tylko nagrywa shota #bystrzaktv #patostreamy
Witam Panowie. Czy posiadacie szot z jutuba, z 2021. Odkażę, gdzie na strimie była cała śmietanka: Kaczor, Tajfun, Ciapek, Helga, Ernest i ta jego baba. Szot trwał chyba 10 minut i Tajfun od każdego dostawał w---a. Prawiczka chyba znowu łapy swędzą bo nie widzę na jutubie, a było jeszcze kilka dni temu. #bystrzaktv #patostreamy
No właśnie Sylwestrze wujek ma rację, on nie jest od tego. Skoro nająłeś parobka do siedzenia