Wpis z mikrobloga

@mateusz-zahorski: przereklamowany garnek dla ludzi nie potrafiących gotować, próbowałem wiele "potraw" z tego urządzenia i wszystkie były takie jakieś nijakie. Dla ludzi dla których maks zdolności kulinarnych to jajecznica na maśle produkt jak znalazł. Do tego jak już coś stworzysz w tym urządzeniu, to dwie osoby się ledwo najedzą, nie zrobisz sobie na później, więc musisz ciągle gotować, nie polecam.

No I nie zapomnij o opłaceniu subskrypcji na przepisy ( ͡
@mateusz-zahorski ogólnie można to polecić, mam i służy mi to przede wszystkim do gotowania zup i gulaszy.
Subskrypcja to 200 zł chyba za rok więc przy cenie urządzenia nie ma znaczenia, a bez wykupowania tez będziesz górować.
Ale… nie kupujcie na raty. Jeśli bardzo chce to niech odłoży te 6000 i dopiero wtedy kupi, albo po tym czasie zrozumie że jednak to nie dla niej lub szkoda kasy.
ale wy macie #!$%@? z tym thermomixem


@Kernydz: #!$%@? to mają ludzie którzy to wszędzie wciskają. Mówię serio że u mnie musieliśmy całkowicie ograniczyć kontakt z siostrą cioteczną bo jej się od termomixów #!$%@?ło w głowie.
@mateusz-zahorski Moja różowa to ma i to serio jest zajebiste. A wypowiadam się jako konsument, a nie użytkownik tego badziewia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mojej różowej #!$%@?ło i ciągle jakieś inne rzeczy z tego robi, jakies fikuśne obiadki, desery itp. Nawet jakieś masło orzechowe w tym zrobić to banał i trwa parę minut. No warto wydać te 6 kafli.
@tomek123456789: Ja mam bieda alternatywę dla Thermomiksa, a tego cookera twojego nie mam, więc i tak nie wiem xD Ale patrząc na ogólną specyfikację

1) Nie można ubijać jajek / masła itd.
2) Brak przepisów
3) Brak siekania itd. jak rozumiem, ten Philips to tylko gotuje.
4) Brak wagi
5) Brak ubijania ciast
6) Brak możliwości umycia się xd

Ale myślę, że jak ktoś potrafi się bez tego powyżej obyć, to
@mateusz-zahorski: jak jej powiesz, że ma sama za to zapłacic, to prawdopodobnie potrzeba nabycia drogiej zabawki zbierającej kurz odejdzie w mgnieniu oka do lamusa.

A tak na marginesie do teraz co druga laska jak nie robi paznokci, to wciska to gówno a.k.a Thermomix komu popadnie, robiąc ze swojego profilu na FB słup ogłoszeniowy. Jakiś totalny odlot, jak rówieśniczki w licbazie 10 lat temu z szajsem od Avonu.