Wpis z mikrobloga

@cornel9192: ja na nikogo nie głosuję. Konfiarze mnie mierżą swoim klerykalizmem - gdyby ich poglądy nie były skażone kościółkowym zapaleniem mózgu to pewnie bym ich do pewnego stopnia popierał, a tak mam w dupie.
@cornel9192:

a to że są prorosyjscy już jest spoko?

A to, że PO jest prorosyjska i proniemiecka jest ok?

Szkoda ze nie głosujesz, bo niegłosując utrzymujesz karaczana przy władzy.

Nie robi mi większej różnicy czy u steru będzie mały satrapa czy rudy kłamca. Wolałbym aby jeden i drugi wypadł z politycznej gry.

Karaczan tylko zaciera ręce i patrzy jak nie głosujecie uśmiechając się do swoich movmcherow które go przepchną ponownie

No,
  • 16
@Xeardo: tez kiedys bylem fanem korwina, bo ogólnie dobrze prawił, pamietam jak PewDiePie bronił nawet korwina tam w angielskiej telewizji itp itd. ale potem wziąłem obiektywizm i widzę, że korwinowi coś odwaliło z tym putlerem, inni z konfy mają te same zdanie co korwin, tak więc.. a Tusek jest prorosyjski i proniemiecki? W którym miejscu chwali ruskich? W którym chwali niemcy? Mówi po prostu, że reparacje są niemożliwe w takiej formie
cornel9192 - @Xeardo: tez kiedys bylem fanem korwina, bo ogólnie dobrze prawił, pamie...

źródło: 52dfb6aa242066b6394516a6fc47180ac7da953b69069ca4cfaf53ec1d2afef5,w400

Pobierz
@cornel9192 Tusk taki super

widać że masz max 18 lat i jak Tusk kończył rządy miałeś pewnie z 10

Tusk obiecał obniżenia zatrudnienia w administracji publicznej. (wzrosło o 400tys)
obiecał obniżenie długu publicznego. wzrósł o setki miliardów
może postulat tanie państwo i wprowadzenie PiT, Vat, Cit 15%?
w drugiej kadencji zielona wyspa zbudowana na dotacjach przed euro 2012
swoją drogą drogami które często zostały skończone w 2016 czy 17 roku miały być
@Sam_w_domu a nawet nie ruszyłem tematu samego Tuska który kłamał albo w czasie gdy powinien #!$%@?ć w rządzie grał sobie w piłkę i kończył swój tydzień pracy w czwartek latając do swojego rodzinnego Gdańska rządowym samolotem na koszt podatników zamiast rejsowym samolotem lub pociągiem a loty były rozliczane jako ćwiczenia wojskowe

taaak Tusk super xD
8 lat nie potrafili zwalczyć mafii vatowskiej i przekrętach na paliwie

już Szoguna nie wspominam nawet
  • 23
@Sprus: gościu mafia vatowska przy aktualnym rządzie to płotki, przykład orlen z 0 vatem, a potem z normalnym vatem a ceny te same, a te zadłużenia na mld złotych zaczęły się od SLD, zobacz sobie zadłużenie za czasów PO, a teraz xDDDDD

Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
no to fajnie, że podjęli prace, teraz masz podatki na wszystko xDDDD

Przyjęcie ustawy o
cornel9192 - @Sprus: gościu mafia vatowska przy aktualnym rządzie to płotki, przykład...

źródło: Zrzut-ekranu-2021-12-13-o-15.05.57

Pobierz