Wpis z mikrobloga

@cornel9192:

a Tusek jest prorosyjski i proniemiecki? W którym miejscu chwali ruskich? W którym chwali niemcy?

Serio? Ale poważnie - mam ci wskazać gdzie Tusk popisywał się prorosyjskim lub proniemieckim nastawieniem? Takich oczywistych oczywistości nie znasz? No, w #!$%@? obiektywny musisz być. Wystarczy napisać o niekorzystnych umowach z Gazpromem i umarzaniu im długu, o blokowaniu gazoportu i wspieraniu NS zamiast norweskiej opcji. Można też wspomnieć o tym jak to rudy zarzucał
Sasin wybory 70mld, 1mld=1000mln, Orlen co, sprzedał część rafinerii za 1.150mld zł.


@cornel9192: Kolego, 70 mln nie mld, a Orlen odsprzedał za 1,5 mld a nie 1.150 mld :D

taaak Tusk super xD

8 lat nie potrafili zwalczyć mafii vatowskiej i przekrętach na paliwie


@Sprus: Przecież to co na początku kadencji PIS wprowadził do walki z VAT to PO przygotowywało od 2 lat (tak, długo, ale nadal lepiej niz na
@sayanek: umarzanie długów Gazpromowi, podpisywanie niekorzystnych dla Polaków umów z ruską firmą, zarzucanie małemu satrapie rusofobii (co dziś, w świetle wydarzeń na Ukrainie, wygląda dość, że tak to ujmę "zabawnie") to tylko niektóre przykłady prorosyjskiej postawy Tuska. Mnie bierze głuchy śmiech gdy widzę jak ktoś broni tego bałwana wskazując, że PiS jest gorszy. Owszem, jest, ale sama PO/KO lepsza nie jest i też szura po dnie, tuż obok partii karakana.

Poza
@Xeardo miałem kiedyś też jazdę na korwina, większość młodych wierzy w ich #!$%@? przez jakiś czas, ale co z tego ze niby wolnorynkowi skoro to katoliccy zamordyści i najbardziej pro rosyjska partia w naszym parlamencie...

I co, mówisz ze jeśli by rządziło PO to bysmy Ukrainie nie pomagali? Przecież wszyscy sąsiedzi pomagają prócz Białorusi i przyjaciela pis Orbana... A zresztą sam pis też niema za dużo do gadania bo wszystkim steruję USA...
I co, mówisz ze jeśli by rządziło PO to bysmy Ukrainie nie pomagali?


@sayanek: Na pewno zachowywalibyśmy się jak Niemcy, którzy z pomocą specjalnie się nie kwapili, a i wielokrotnie mówili o tym, że "to trzeba na spokojnie" bo im "szkoda" było niszczyć biznes z ruską dziczą.
Na pewno zachowywalibyśmy się jak Niemcy,


@Xeardo: XD Nikt oprócz Konfederacji nie ograniczałby pomocy Ukrainie, jak możesz porównywać relację Niemcy-Rosja do relacji Polska-Rosja? Jak już pisałem, rządy wszystkich po ZSRRowskich krajów (z pominięciem Białorusi którą konfederacja podaje za ideał jeśli chodzi o wolność XD i Węgier - największego sojusznika PIS) od lewa do prawa pomagaja jak moga ukrainie. Zresztą PIS tak głośno krzyczy a jakoś przez rok wojny dalej kupował od
poza tym ci wolnorynkowcy popierają putina bez pardonu


@cornel9192: gdzie, konkretnie, wskaż dowody.

Nikt oprócz Konfederacji nie ograniczałby pomocy Ukrainie


@sayanek: kto z Konfederacji chce ograniczać pomoc Ukrainie?

Zresztą PIS tak głośno krzyczy a jakoś przez rok wojny dalej kupował od ruskich ropę i gaz :D


Wiesz co to są umowy międzynarodowe? Sprawa niestety nie jest taka prosta jak ją przedstawiają garkotłuki z PO, a Polska jest krajem cywilizowanym i
@Xeardo: odpowiem Ci konkretnie gdzie popierają Putina bez pardonu ale zaraz idę spać. Ale obiecuje ze jak wstanę to ci pokaże gdzie. Poza tym Ty nie głosujesz podobno to czemu tak się za konfa wstawiasz? Dużo was tutaj w stylu "nie popieram ALE"
@cornel9192: kto ci niby sra na ryj codziennie? bo brzmisz jak jak Krystyna Janda xd
tag #bekazkatoli a Tusk gdy rządził cały czas się układał z KK no ale pewnie teraz zrobi na odwrót xd
nie ze wszystkim się zgadzam, no ja mam podobnie. może prowadzili uległą politykę wobec Putina ale za to teraz prowadzą politykę socjalną PiS+ xd
jak się komuś pali dupa to właśnie PO, bo zobaczyli kolejne najnowsze
@XanderPLXE: musiałbym dostać z milion euro żeby iść na głosowanie i oddać głos na PO. Zatem krótka piłka - róbcie zrzutkę, przelejcie kasę to zagłosuję na kogo chcecie :D