Wpis z mikrobloga

@cornel9192: ja na nikogo nie głosuję. Konfiarze mnie mierżą swoim klerykalizmem - gdyby ich poglądy nie były skażone kościółkowym zapaleniem mózgu to pewnie bym ich do pewnego stopnia popierał, a tak mam w dupie.
@cornel9192:

a to że są prorosyjscy już jest spoko?

A to, że PO jest prorosyjska i proniemiecka jest ok?

Szkoda ze nie głosujesz, bo niegłosując utrzymujesz karaczana przy władzy.

Nie robi mi większej różnicy czy u steru będzie mały satrapa czy rudy kłamca. Wolałbym aby jeden i drugi wypadł z politycznej gry.

Karaczan tylko zaciera ręce i patrzy jak nie głosujecie uśmiechając się do swoich movmcherow które go przepchną ponownie

No,
@Xeardo: tez kiedys bylem fanem korwina, bo ogólnie dobrze prawił, pamietam jak PewDiePie bronił nawet korwina tam w angielskiej telewizji itp itd. ale potem wziąłem obiektywizm i widzę, że korwinowi coś odwaliło z tym putlerem, inni z konfy mają te same zdanie co korwin, tak więc.. a Tusek jest prorosyjski i proniemiecki? W którym miejscu chwali ruskich? W którym chwali niemcy? Mówi po prostu, że reparacje są niemożliwe w takiej formie
źródło: 52dfb6aa242066b6394516a6fc47180ac7da953b69069ca4cfaf53ec1d2afef5,w400
@cornel9192 Tusk taki super

widać że masz max 18 lat i jak Tusk kończył rządy miałeś pewnie z 10

Tusk obiecał obniżenia zatrudnienia w administracji publicznej. (wzrosło o 400tys)
obiecał obniżenie długu publicznego. wzrósł o setki miliardów
może postulat tanie państwo i wprowadzenie PiT, Vat, Cit 15%?
w drugiej kadencji zielona wyspa zbudowana na dotacjach przed euro 2012
swoją drogą drogami które często zostały skończone w 2016 czy 17 roku miały być
@Sam_w_domu a nawet nie ruszyłem tematu samego Tuska który kłamał albo w czasie gdy powinien #!$%@?ć w rządzie grał sobie w piłkę i kończył swój tydzień pracy w czwartek latając do swojego rodzinnego Gdańska rządowym samolotem na koszt podatników zamiast rejsowym samolotem lub pociągiem a loty były rozliczane jako ćwiczenia wojskowe

taaak Tusk super xD
8 lat nie potrafili zwalczyć mafii vatowskiej i przekrętach na paliwie

już Szoguna nie wspominam nawet
@Sprus: gościu mafia vatowska przy aktualnym rządzie to płotki, przykład orlen z 0 vatem, a potem z normalnym vatem a ceny te same, a te zadłużenia na mld złotych zaczęły się od SLD, zobacz sobie zadłużenie za czasów PO, a teraz xDDDDD

Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
no to fajnie, że podjęli prace, teraz masz podatki na wszystko xDDDD

Przyjęcie ustawy o
źródło: Zrzut-ekranu-2021-12-13-o-15.05.57
Azoty zostały sprzedane w 2017 czyli pis ziomuś


@cornel9192:

Prokurator podał, że zasadniczym wątkiem śledztwa były działania podejmowane od 2011 do 2016 r., wyrządzające zakładom w Policach „szkodę majątkową wielkich rozmiarów”, w związku z zawarciem i wykonywaniem umowy nabycia akcji senegalskiej spółki African Investment Group S.A. przez Grupę Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.


w tej sprawie postawiono zarzuty 26 osobom

więc jaki 2017 rok?
Ale mam też kontrę, czyli listę afer pisu :)


@cornel9192: ale ja nigdzie nie twierdzę, że PiS jest super

twierdzę, że zarówno PO jak i PiS pokazali co "potrafią" i pisanie, że Tusk był super i PO odbuduje ten kraj to zwyczajna głupota albo zamierzone bezwstydne kłamstwo
Prokurator podał, że zasadniczym wątkiem śledztwa były działania podejmowane od 2011 do 2016 r., wyrządzające zakładom w Policach „szkodę majątkową wielkich rozmiarów”, w związku z zawarciem i wykonywaniem umowy nabycia akcji senegalskiej spółki African Investment Group S.A. przez Grupę Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.


@Sprus: ale to nie jest o sprzedaży azotów, a kupienia przez nich jakąś senegalską spółkę.... xD to jest po prostu złe zarządzanie kasą w spółce azoty a
@Sprus: poza tym jeśli rzeczywiście nawet po miałoby coś tam grzebać to to jest 89mln ziomuś, Sasin wybory 70mld, 1mld=1000mln, Orlen co, sprzedał część rafinerii za 1.150mld zł. Co tak naprawdę kosztuje setki mld bo ta części by te setki mld robiła cały czas dla nas. Jak nie biliony. Kuźwa panie, mówię ci, że po to byly płotki z tym co jest teraz. Każdy będzie kradł ale nie tak jak pis
ale to zarządzała spółka azoty a nie ku$#a PO xDDDD


@cornel9192: ale to nie ludzie z nadania PO byli współce taaa jasne xD

czemu na moje argumenty przeciwko PO podpierasz się aferami PiSu?

ja nigdzie nie bronię PiS tylko słusznie zauważam, że PO jest równie złym wyborem

no, ale dla was lewaki każdy kto przeciwko PO to pisowiec xD
Czemu na moje argumenty przeciwko PO podpierasz się aferami Pisu? Żeby pokazać że po przy pisie to je#$&ane aniołki. A jak dalej tę kaczory i mateckie będą przy władzy to będziesz miał druga Rosję. Ja nie jestem lewakiem, nie trawie lgbt, wywyższania kobiet, i innych lewicowych spierd@$#lin, tylko dla Ciebie każdy kto jest przeciwko pis to lewak. Straszny hipokryta jesteś. Ja Ciebie ani razu pisowcem nie nazwałem xDD w sumie nikt Cię