Wpis z mikrobloga

Dowód na to, że nie warto się wiązać z żadną p0lka.
Madka p0lka 3 bombelków zdradzała ciężko pracującego męża.
Teraz kochaś wyjeżdża za granicę, a ona płacze, bo kto teraz będzie się jej waginą "opiekował".

Współczuję facetowi czegoś takiego jako żony.

#logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #zwiazki #niebieskipasek #rozowepaski #niebieskiepaski # pieklokobiet
źródło: Zrzut ekranu 2023-03-25 114203
  • 63
@lexico: aż mi się pojawia odruch wymiotny. Brzydzę się zdradą i współczuję mężowi bo bierzesz sobie za partnerkę kobietę, która mówi, że Cię kocha, wydaje Ci się, że jest lojalna i wierna i po latach coś jej strzela do głowy bo "rutyna". Ciężko pracujesz na wspólną przyszłość i myślisz, że masz wszystko poukładane aż otrzymujesz nagle taki cios w serce. Wszystkiego się odechciewa bo zdajesz sobie sprawę, że nigdy nie byłeś
@lexico:

Szmata. Zwykła szmata jakich pełno.
Bez względu na narodowość.

Natomiast generalizowanie świadczy tylko o głupocie i ograniczeniu Autora.
Nie każda to szmata zdradzająca przy byle okazji.

No chyba wg. Autora każda to ... nie zazdroszczę posiadania takiej matki, czy siostry.
@LetticeDeVries a skąd wiesz że to Polak? może to ciapaty albo inny mikro hindus?? bo z tego wynika że chłop jest na jakimś wyjeździe albo delegacji . mam nadzieję że ta szmata się czymś od takiego zarazi, jakimś AIDSem albo podobnym i będzie skazana na ostracyzm. dzieci szkoda, dziewczynek najbardziej bo noga dziedziczyć te #!$%@? geny i kartoflane gęby ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lexico: takie baby powinny po udowodnieniu bycia szmatą #!$%@?ć na alimenty dla męża i dzieci od świtu do nocy żeby jej nawet czasu i siły nie starczyło żeby wskoczyć na #!$%@? po pracy. XD skoro człowiek jej poświęcił pół życia a jej prymitywne instynkty i niewyżyta pochwa wzięły górę ale gdzie to tak w kukoldstanie, wyruchała się na boku to teraz pół majątku i można szukać szczęścia gdzie indziej.
to nie masz pojęcia z kim masz do czynienia tak naprawdę


@LetticeDeVries: faceta bardzo łatwo przejrzeć.
My wiemy, który z nas to pijus, łajdak, oszust itp. Kobiety tego nie widzą, albo nie chcą widzieć.

ciężko znaleźć dojrzałego pod tym względem mężczyznę

nawet nie wiesz jak ciężko znaleźć taką kobietę

napisałam "również"

ty mi się tutaj słówkami nie zasłaniaj. Wiem co chciłaś osiągnąć.
@lexico jak do ciężkiej cholery można urodzić trójkę dzieci i #!$%@?ć im rodzinę bo #!$%@? swędzi? Rutyna w związku? bo facet nie ma czasu pajacowac bo chce zapewnic lepsze życie dzieciom ehh szkoda strzępic ryja, sam mam kuzynkę która ma trójkę dzieci z dwoma facetami i zostawiła te dzieci bo poszła w tango z kolejnym. Niema wulgaryzmów żeby to nazwać.
Ciężko pracujesz na wspólną przyszłość


@Bitszkopt: Przy okazji zaniedbując rodzinę, bo piniondz ważniejszy xD Stary, hajs nie załatwi tego, że twoja rodzina nie zna ojca. A może jemu wygodniej jest #!$%@?ć, żeby nie mieć problemów rodzinnych, bo baba dom ogarnie? Nie wszystko jest takie czarno białe. Załóżmy, że zona Cię olewa (co popularne na wykopie, ze baby maja faceta w dupie) to wtedy jest płacz samcow, ze #!$%@? polka. Jak robi
@goparys: Sadzilem, ze #!$%@? to sprzedawanie sie za hajs, ale ok. Nie usprawiedliwiam zdrady, tylko opisalem skad to sie bierze oraz to, ze bierze się to z winy obu partnerów. Jesli ktos sadzi, ze jak sie juz zwiaze z kims to ten ktos bedzie juz na zawsze z nim majac w #!$%@? druga osobe, bo tak sie zadeklarowal, to niech predzej #!$%@? sie w leb, zanim obudzi sie z bolcem na
Przy okazji zaniedbując rodzinę, bo piniondz ważniejszy


@XpedobearX: utrzymaj dom z 3 dzieci.
Tu nie wystarczy średnia krajowa.
Nie sądzę, by kobieta z tekstu zarabiała kokosy, więc finanse są na głowie męża.
Jak zaczniesz zarabiać i utrzymywać kogoś poza sobą, to zrozumiesz jaka to odpowiedzialność, że po nocach nie można spać.
@lexico:

Ok.
Mały rebus:
Twoja matka to kobieta ... bez reputacji ( san to przyznałeś - nie mój biznes)
Ty, bedąc Jej synem jesteś:....

Ps. Nie pisz - lądujesz na czarnolisto....
@navaare: sam jesteś bullshit chuopie, moi wszyscy znajomi z osiedla i ja byliśmy wychowywani przez samotne matki które zostały zdradzone przez mężów. Uważasz że nie powinno być rozwodu i takie laski powinny kisić się z mężami pomimo ich zdrad?

Sprawdź statystyki ile facetów zdradza i ile żyje samotnych kobiet z dziećmi, to jest przerażające jak faceci są nieodpowiedzialni.
Creme de la creme sprawdź ile facetów składa wniosek o opiekę nad dzieckiem
@Uuroboros: Widziały gały co brały dziękuję i mówisz o sytuacji 20-30 lat temu I sam sobie sprawdź te bieżące statystyki to się zdziwisz, na pewno w shipergamiziowanym społeczeństwie faceci zdradzają częściej w h@ na pewno.

Dzisiaj aktualnych możliwościach komunikacji każda k@wa jedna samotna matka miała kilkadziesiąt opcji normalnych stabilnych facetów ale jeśli myśli się cipskiem a nie głową to tak to się kończy.

OWNED