Wpis z mikrobloga

Siema #php świry.
Mam pytanko do osób pracujących z #symfony i #rabbitmq #amqp - https://symfony.com/doc/current/messenger.html#multiple-failed-transports

No więc mam w aplikacji 2 kolejki - jedna służy do obsługi eventów z części legacy aplikacji - przesyłam event jako JSON. Druga kolejka służy do obsługi eventów z nowej aplikacji. Problem jaki próbuję rozwiązać, to utrata wiadomości w razie coś pójdzie nie tak. Teraz po prostu tracę wiadomość i tyle - mogę maksymalnie sobie logi obejrzeć i sprawdzić co było nie tak, ale gdybym miał powtórzyć obsługę wiadomości, to jest to trochę droga przez mękę.
Otóż więc zgodnie z dokumentacją zmieniłem sobie konfigurację na taką:

framework:
messenger:
failure_transport: failed
transports:
main:
failure_transport: failed_domain
external:
failure_transport: failed_external
failed:
dsn: "%env(FAILED_DOMAIN_MESSENGER_TRANSPORT_DSN)%"
options:
queues:
failed_events:
binding_keys: [normal]
failed_domain:
dsn: "%env(FAILED_DOMAIN_MESSENGER_TRANSPORT_DSN)%"
options:
queues:
failed_events_domain:
binding_keys: [ normal ]
failed_external:
dsn: "%env(FAILED_DOMAIN_MESSENGER_TRANSPORT_DSN)%"
options:
queues:
failed_events_external:
binding_keys: [ from_external ]

No i wszystko super, ale… Jak wystąpi mi błąd przy obsłudze wiadomości external, to kończy ona ładnie w kolejce failed_events_external, ale jak mam to samo z wiadomościami domain, to wiadomość kończy w kolejce failed_events_domain ale też i failed_events_external co jest błędem, bo wiadomości mają się nie mieszać między sobą.

Czy ktoś mi może powiedzieć co zrobiłem tu nie tak? Myślałem, że jak ustawię failure_transport dla każdego z transportów, to wiadomości mi skończą we wskazanej kolejce, a nie będą się mieszać.

#webdev