Wpis z mikrobloga

#motocykle #chwalesie #svlepszeodkobiety
W końcu odebrana :)
Standardowo dla mnie, w dniu zakupu motocykla wycieczka na Hel, niestety na 1/2 wyspie było tak zimno, ze pomimo zimowych ciuchów motocyklowych dojechałem tylko do Jastarni i zawróciłem, tak czy siak pierwsze 150km pyklo, na początku trochę śmiesznie się siedziało po przesiadce z ogromnego trk.

Jakość wykonania, praca skrzyni biegów i hamulców na duży plus w porównaniu do trk.

Pierwszy raz docieram motocykl i myślałem, ze będzie o wiele gorzej.
Na 6 biegu poniżej 5000 mam normalnie delikatnie ponad 100km/h( oczyście licznikowe) na tą pogodę, niepozamiatane ulice i nowe opony to aż nadto.

W komentarzu zdjęcie z książki serwisowej z fragmentem docieranie bo wyczułem delikatna sprzeczkę Mirków w poprzednim poście.
Ja będę się tego trzymał bo nie chce mieć sobie nic do zarzucenia :)
mchmjszk - #motocykle #chwalesie #svlepszeodkobiety
W końcu odebrana :)
Standardowo d...

źródło: F0522AA9-A68C-4293-8404-1D6DB849596F

Pobierz
  • 54
@mchmjszk: Pozycja była o dziwo fenomenalna dla mnie a mam 186cm, to był pierwszy moto i to nie było "to" co szukałem. Oddałem do salonu w rozliczeniu i kupiłem gsx-s 1000f pojeździłem następny rok i to znowu nie było to coś. Wymieniłem na Ktm 790 adventure R i 3 sezon zaczynam bardzo zadowolony :D
@Boobees: w sumie w sezonie może się wybiorę, może Jana Blachowicza spotkam u rodziców czy coś :D

Grupa benelli trk organizuje w tym roku wypad po obrysie granic Polski, niestety są w niej mega toksyczni ludzie którzy nawet do wypadu motocyklowego musza wcisnąć politykę i religię, a jazda motocyklem ma być dla mnie w szczególności relaksem :D

@Zelazko_MPM Wiadomo, fajnie, ze pali mniej, ale u mnie przesiadka na motocykl nie była
@Zelazko_MPM: Na 6 biegu, przy 90 na godzinę może mi czasem 4 z kawałkiem pokazało... Normalnie to koło 6, a na track dayu to i dycha. Bardzo lubiłem ten motocykl, za wyjątkiem #!$%@? fabrycznych dunlopow sp sport...