Wpis z mikrobloga

#motocykle #chwalesie #svlepszeodkobiety
W końcu odebrana :)
Standardowo dla mnie, w dniu zakupu motocykla wycieczka na Hel, niestety na 1/2 wyspie było tak zimno, ze pomimo zimowych ciuchów motocyklowych dojechałem tylko do Jastarni i zawróciłem, tak czy siak pierwsze 150km pyklo, na początku trochę śmiesznie się siedziało po przesiadce z ogromnego trk.

Jakość wykonania, praca skrzyni biegów i hamulców na duży plus w porównaniu do trk.

Pierwszy raz docieram motocykl i myślałem, ze będzie o wiele gorzej.
Na 6 biegu poniżej 5000 mam normalnie delikatnie ponad 100km/h( oczyście licznikowe) na tą pogodę, niepozamiatane ulice i nowe opony to aż nadto.

W komentarzu zdjęcie z książki serwisowej z fragmentem docieranie bo wyczułem delikatna sprzeczkę Mirków w poprzednim poście.
Ja będę się tego trzymał bo nie chce mieć sobie nic do zarzucenia :)
mchmjszk - #motocykle #chwalesie #svlepszeodkobiety
W końcu odebrana :)
Standardowo d...

źródło: F0522AA9-A68C-4293-8404-1D6DB849596F

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mchmjszk: to zdjęcie z lutego, mieszkam w Łodzi. Motocykl oczekuje aż prawko zdam. :) Przedwczoraj zaliczyłem egzamin teoretyczny i zapisałem się na kurs żeby wyjeździć te 20h i na państwowy. Mam nadzieje że do maja się wyrobię i zacznę docierać bo ma chyba z 17km najechane z tego co pamiętam. Kat B mam od lat, na motorkach od dzieciaka się jeździło więc to raczej formalność żeby zdać. Jakoś od końca
  • Odpowiedz
@mchmjszk gratulacje. Ja dopiero zamierzam zacząć swoją przygodę z moto. W kwietniu zaczynam kurs, a na pierwszy moto zastanawiam się nad Benelli 502c
Jakieś porady dla świeżaka? :D
  • Odpowiedz
@mchmjszk: jeśli chodzi o docieranie, to bardziej istotne jest, żeby nie odwijać manety do końca niż, to, żeby nie kręcić na wysokie obroty. Inaczej mówiąc, instrukcja nie zakazuje odwijania manety do konca jak mamy 3k obr, a to bardzo szkodliwe dla silnika.
  • Odpowiedz
@mchmjszk: to jest nowy bandit? Fajnie wygląda, trochę jak bieda ducatti monster ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś miałem bandita 600 z 2005 chłodzonego olejem, silnik nie do #!$%@?.

Niech się dobrze jeździ.
  • Odpowiedz
  • 1
@shellroot: dzięki! Podobno ma wrócić zima na chwile niestety, niby nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania, mi bardziej szkoda motocykla bo nadal dużo piasku i resztek soli leży
@noobarian przez ten piach i nowe opony to i tak bym się bał tak odwinąć :D

@Boobees bardzo chętnie! Jezdzilem już z kilkoma mirkami z trojmiasta, może uda się spotkać w większym gronie :)

@Lover4Hot ja bym nie brał chyba nowoego na pierwsze moto,
  • Odpowiedz
  • 0
@skipp: chyba tak, ja nic nie naklejam na samochód to nie wiem :)
Wolałbym żeby ludzie jeździli z naklejkami przypominającymi o zakazie używania telefonu, bo te osoby stwarzają większe zagrożenie niż motocykle
  • Odpowiedz