Wpis z mikrobloga

#motocykle #chwalesie #svlepszeodkobiety
W końcu odebrana :)
Standardowo dla mnie, w dniu zakupu motocykla wycieczka na Hel, niestety na 1/2 wyspie było tak zimno, ze pomimo zimowych ciuchów motocyklowych dojechałem tylko do Jastarni i zawróciłem, tak czy siak pierwsze 150km pyklo, na początku trochę śmiesznie się siedziało po przesiadce z ogromnego trk.

Jakość wykonania, praca skrzyni biegów i hamulców na duży plus w porównaniu do trk.

Pierwszy raz docieram motocykl i myślałem, ze będzie o wiele gorzej.
Na 6 biegu poniżej 5000 mam normalnie delikatnie ponad 100km/h( oczyście licznikowe) na tą pogodę, niepozamiatane ulice i nowe opony to aż nadto.

W komentarzu zdjęcie z książki serwisowej z fragmentem docieranie bo wyczułem delikatna sprzeczkę Mirków w poprzednim poście.
Ja będę się tego trzymał bo nie chce mieć sobie nic do zarzucenia :)
mchmjszk - #motocykle #chwalesie #svlepszeodkobiety
W końcu odebrana :)
Standardowo d...

źródło: F0522AA9-A68C-4293-8404-1D6DB849596F

Pobierz
  • 54
@mchmjszk: Bardzo fajne wozidła zwłaszcza do miasta. Mega ekonomiczne - na trasie nad morze i spowrotem ze środka Polski spalił 3,4 litra/100km. Mam taki na sprzedaż z 2016 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrobiłem dokładnie odwrotnie niż Ty i przesiadłem się na turystyka. Tiger 800.
@Zelazko_MPM: tiger super jest, ja gdybym miał budżet i chciałbym coś tez bardziej turystycznego to chyba wybrałbym tenere 700, znajomy ma i mega mi się podoba.. aleee to zobaczymy może kiedyś mi się odmieni, chwilowo więcej frajdy daje mi nocne kręcenie po mieście niż turystyka
Jakość wykonania, praca skrzyni biegów i hamulców na duży plus w porównaniu do trk.


@mchmjszk: no panie bo niektóre Mirki miłośnicy chińczyków się poobrażają. Właśnie powiedziałeś że ich najlepszy, wzorcowy, idealny, Oscar wśród chińczyków czyli benelli TRK przy najtańszym 650 japońskim jest kiepski.

"niestety na 1/2 wyspie" nigdy nie widziałem takiego zapisu półwyspu helskiego. Nawet ciekawie się czyta jedna druga wyspie.
@mpetrumnigrum: może nie, ze kiepski ale gorszy, trzeba pamiętać, ze jest tez tańszy, na czymś trzeba było zaoszczędzić

Mniej znaków zajmuje :D

@bocznica mniejszy, mocniejszy, zupełnie nie wykorzystałem potencjału turystycznego motocykla, do jazdy po mieście jest na sv zwyczajnie wygodniej
W zasadzie na trk miałem tylko jedna dłuższa wycieczkę :(
U mnie w instrukcji jak docierać, napisane jest tylko aby przez pierwsze 300 km unikać gwałtownych startów.
Nie ma zbytnio różnicy czy będziesz docierał jak dziadek czy będziesz kręcił maszynę wyżej.
Oczywiście nie ma co mówić w pierwszych kilometrach raczej unikamy czerwonego pola, ale po paru setkach można już tam czas do czasu podciągnąć na chwilkę.
Musi się ciśnienie na pierścienie wytworzyć.
@mchmjszk: Da się jakoś sensownie ochronić przed tego typu chłodem? Widzę, ze motocyklisci juz rozpoczynają sezon i się nad tym zastanawiałem, czy im przypadkiem simno nie jest.
@gedzior84: tak jak kolega @persona-dafta napisał
Od siebie dodam, ze mi dużo pomogły handbary przy poprzednim motocyklu i sama budowa motocykla, w trk nogi były bardziej osłonięte, w golasach cały pęd wiatru uderza w nogi, + zawsze getry i ubiór na cebule