Wpis z mikrobloga

Wołam @Steven_Hyde @prop @Afera_zbozowa.
Jak obiecałem tak zrobiłem, wybrałem się nad morze i dzielę się wynikami spalania w es wi siks fifti.
Tankowanie na bocznej stopce aż paliwo będzie dotykało krawędzi wlewu.
Jak widać spalanie pokazywane przez komputer (co prawda jest ono z ostatnich 100 km) nie mija się z prawdą.
Jazda 90-120 km/h bo szybciej nakedem to masakra, czasami szybciej jak np na obwodnicy Bydgoszczy.
Przejechane 1058 km. Tankowane 10,25, 5,77, 9,73, 10,02.
35,77 / 10,58 = 3,38 L/100km
#svlepszeodkobiety #motocykle #motomirko
Pobierz ZelazkoMPM - Wołam @StevenHyde @prop @Afera_zbozowa.
Jak obiecałem tak zrobiłem, wyb...
źródło: comment_1660570910W2Kva1zsD8cujWKIXgPCmZ.jpg
  • 12
@Zelazko_MPM: przeczy to prawom fizyki i nawet jesli jest wymeczone jakas eko jazda na kropelke to i tak jest to zadziwiajacy wynik. nie mam #!$%@? pojecia jak oni to robia, czy ten motocykl chodzi jakos w #!$%@? ubogo na niskich obciazeniach czy co #!$%@?. ja rozumiem, ze krzywa momentu inaczej przebiega w V, obroty troche nizsze niz w rzedowkach, ale przeciez podczas stalej jazdy przy powiedzmy 90 na godzine kazdy motocykl
@Steven_Hyde: Tez nie mam pojęcia jak to robią ale tak wychodzi.
Choć to fizyce wbrew wskazówka cofa się ¯\(ツ)
Jeszcze żeby to był rzeczywiście jakiś mega żyding w jeździe ale nie. Normalnie, dynamicznie przyspieszanie do tej stówki i jazda krajówkami. Na Kaszubach jeszcze sporo zakrętów a więc zwalnianie, przyspieszanie itd. Z jazdy miejskiej to raptem przejazd przez Włocławek, Chojnice, Bytów, Słupsk.