Wpis z mikrobloga

@lexico: xD poćwicz trolling
@wojtoon Już pomijając ze to fejk to hipotetyczne przyjmując ze to autentyczny skrin to ten facet po prostu się zesral bo spodziewał się totalnie innej reakcji
@deityrain dokładnie a potem wstawiasz mema pokroju hobby chłopów gdzie masz kilkadziesiąt propozycji i hobby bab gdzie masz netflixa xD
Nie wiem jak zaślepionym mizoginia trzecia być aby takiemu incydentowi kalowemu przyznać racje
a po co ci do niej namiary? chcesz ją już pocieszać? Ona beciakow pocieszycieli to ma cały wagon a przeruchana chciała być właśnie przez gościa który jej pocisnął.

Jak ktoś przychodzi na ćwierć-randkę ubrany jak menel i pierniczy w kółko o swoim byłym na zmainę z relacjonowaniem przebiegu ostatnich laborek na swoim "dżender stadis" to raczej nie jest dobry prognostyk na późniejsze wspólne życie.


@wojtoon: @Operator_imadla: skąd bierzecie się wy
@Mega_Smieszek: no w końcu jeden jedyny facet który wprost powiedział, co tak naprawdę myślą o kobietach faceci, bez owijania w bawełnę, dzieki, już wiem że muszę pogonić mojego niebieskiego, że ze mną o motoryzacji czy filozofii nie porozmawia, a jeśli nie poruszam jakiegoś tematu związanego z fantastyką, fizyką, historią itp to dlatego, ponieważ wiem że facetów to nie interesuje i powinien on uszanować to, że staram się dla niego być kobieca