Wpis z mikrobloga

@okcydencik: Mega dobrze napisane to może być tylko według jakiegoś kretyna i przegrańca losu, który szuka tępej idiotki, łatwo dającej cipy. W takich przypadkach proponuję udać się do burdelu. Tam tacy jak ty znajdą niunie na wysokich szpilkach, makijaż to będzie aż przesadny, a cipka zdrowa i regularnie ćwiczona oraz sprawdzana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać, że przegrańcy szukają inkubatora i słodkiej idiotki, którą będą zarządzać i
@Mega_Smieszek: No debil XD Widać, że dziewczyna ma poukładane w głowie, kształci się, chce coś osiągnąć, ma hobby i zainteresowania. A ten szuka sobie atrakcyjnego inkubatora, na dodatek tępego i niewykształconego, którym oczywiście mógłby zarządzać jako pan i władca xD A po urodzeniu gówniaka przykuć do zmieniania pieluch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest najlepszy dowód na to dlaczego przegrywy nigdy nie znajdą kobiety. Bo czasy idiotek,
@Mega_Smieszek
Zasadniczo napisał dużo prawdy, ale mógł to zatrzymać dla siebie skoro i tak sobie dali spokój.

Jak ktoś przychodzi na ćwierć-randkę ubrany jak menel i pierniczy w kółko o swoim byłym na zmainę z relacjonowaniem przebiegu ostatnich laborek na swoim "dżender stadis" to raczej nie jest dobry prognostyk na późniejsze wspólne życie.
I tym bardziej mówienie komuś o tym w dojrzałym wieku już tego nie zmieni.
Według mnie też baba powinna być babą, a nie chlopem be fiuta


@deityrain: Co to w ogóle znaczy? xD To jest powiedzenie na poziomie prowincjonalnego Staszka lat 54 z wykształceniem zawodowym, który całe życie przepracował w Januszexie za minimalną i dodatkowe 500 zł pod stołem. Na co dzień poruszającego się 30-letnim Passatem i ubierającego chińskie podkoszulki za 10 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
@deityrain: Twoją logikę może zrozumieć tylko Stasiu z budowy, #!$%@? tanią gorzałą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takim możesz wykładać swoje mądrości, bo ogarnięci ludzie to mają z Ciebie bekę. Właśnie poprawiłeś humor moim współpracownikom, którym przeczytałem twój wysryw, w przerwie pisania projektu.
Dziękujemy Ci, że utwierdziłeś nas, że debili w społeczeństwie nie brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lambo994: Widzisz, ty tam musisz jak robaczek tyrać jakieś marne grosze i poprawiać humor sobie na portalu dla prawiczków, a tu pan siedzi i sączy % którego nazwy wypowiedzieć nie potrafisz. EZ na p0laczku