Wpis z mikrobloga

@bidzej: w 9:05 tylne drzwi są źle spasowane. Samochód wygląda spoko ale to kolejny crossovero-suv, pewnie konkurent Sportage. Aż żal patrzeć co się stało z motoryzacją

Z drugiej strony, najpopularniejszym samochodem 2022r dla klientów indywidualnych była Yaris Cross, gorzej być nie może
w 9:05 tylne drzwi są źle spasowane


@dzem_z_rzodkiewki: to jest prototyp, zrobiony w połowie ręcznie.

A na takie elektrosuvy sam pluję aż mi sucho w mordzie, tego rodzaju samochody to jest jedno wielkie xD. Z jednej strony niby takie możliwie jak najbardziej wydajne, a z drugiej aerodynamika kiosku.
Ja nie wybierałem co oni będą robotami budować, moje zadanie polegało na napisaniu na nie różnych aplikacji.
@bidzej: nazywanie tego Explorer to profanacja pod każdym względem.

Myslę, że przynajmniej powinieneś się wstydzić a realnie przemyśleć czy jest sens dalej to robić skoro tak #!$%@? to wyszło...
@kobrys13: jak dla mnie Ford w Europie i tak się skończył jakieś 2 lata temu.

A póki mój soft robi swoją robotę, to wywalone graty. Jakbym chciał, żeby moja praca szła tylko w fajne samochody, to byłoby ciężko, nie ma tego dużo na świecie.
@bidzej: Pan Jim też się cieszy.
Mam mieszane uczucia co do samochodu. Z jednej strony Ford się stara i zrobił Lightning szybciej niż Tesla Cybertruck. Z drugiej strony to jak piszesz, nie rozumiem o co chodzi z tymi SUVami. Dlaczego ludzie na to lecą? Przecież to ma bagażnik hatchbacka, a pali +3l paliwa względem hatchbacka. Nie jestem fanem kombi, ale nawet byle kombiak wymiata takiego SUVa praktycznością.
Samochód jest wyżej, ale