Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak prawie miesiąc temu było głosowanie nad przesunięciem przycisku plusa i dalej tego nie zmienili?


@m4jkel: Kolego, zaktualizuj aplikację. Ta zmiana została już wdrożona - musisz jedynie zaktualizować aplikację, bez tego zmiany nie pojawią się na Twoim telefonie (ツ)
a jest jeszcze lepiej jak przeszkadza podczas pisania odpowiedzi na wpis


@aarahon: Zaktualizuj aplikację - w nowej wersji ten problem został już rozwiązany (ツ)
@m4jkel:
10 lat temu zgłosiłem zepsutego lennego ¯_(ツ)_/¯ i metodę jak go naprawić - trzeba dodać 3 ukośniki. Do dzisiaj problem nie został rozwiązany i propaguje się przez wszystkie wersje apki. czego się więc spodziewać?

przycisku plusa i dalej #!$%@? tego nie zmienili? Ale oni nas mają w dupie ja #!$%@? (ツ)


te wszystkie ankiety i pytania to standardowe działania pozorowane, często praktykowane w korpo. mówisz że coś zrobisz, zadajesz pytania,
@m4jkel: ten nowy wykop to jest takie sakramenckie gowno ze jestem prawie pewien iz celowo to zrobili zeby ograniczyc anty pisowski ruch. To nie moze byc przypadek. Nie mozna takiej miernoty wydawac na produkcje logicznie rozumujac.