Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE ROKU 2022 | ROK PO PRZESZCZEPIE WŁOSÓW W TURCJI |

Witam po długiej przerwie, o przerwie powiem w innym poście, przejdźmy do rzeczy.

Po lewej zdjęcia przed przeszczepem, po prawej po przeszczepie.
(reszta w komentarzach)

Różnica czasu około roku i 1-2 miesięcy.

Przez cały rok po przeszczepie używałem:

-finasterydu, 1.25mg co 2-3 dzień
-mikroigłowania raz w tygodniu 1.5-2mm
-loxonu na koronę głowy (po kilku miesiącach tez i na całą głowę)

Czy było warto?
Tak.

Czy zrobiłbym to jeszcze raz?
Tak.

Czy czegoś żałuję w roku 2022?
Tak, ale nie ma to odniesienia do włosów.
+mogłem jeszcze bardziej o nie dbać, ale o tym w innych postach.

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz komentarz lub napisz do mnie prywatnie.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

#2022 #lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja #turcja
s0ngo_ - PODSUMOWANIE ROKU 2022 | ROK PO PRZESZCZEPIE WŁOSÓW W TURCJI |

Witam po dłu...

źródło: Projekt bez tytułu

Pobierz
  • 297
Ale ja myślę, ze to przeminie jak ogarne resztę problemów, bo ft3 ft4 w normie + na usg nic nie wyszło, także chociaż tyle dobrego.


@s0ngo_: ja miałem TSH koło 9, czułem się dobrze, wyszło to dopiero przez przypadek jak badałem sobie hormony na siłownię. tez miałem ft3 i 4 w normie. lekarz wdrozyl tyroksynę 25, potem po 2 miesiącach 50 i po kolejnych dwóch 75 i tak zostałem na ponad
@Steven_Hyde: dziekuje za podzielenie się tym tutaj. No i to jest właśnie popi€rd0lone… jeden Ci powie tak a drugi kompletnie inaczej… ch00j wie komu wierzyć i co robić… ja myślę, ze zrobię to tak: będę brał co on tam kazał brac i ogarnę resztę moich problemów, jak już ogarnę (a zejdzie mi to z kilka dobrych miesięcy) to zbadam ponownie tsh i zobaczę co będzie, jeśli będzie jeszcze wyższe… to szczerze
@s0ngo_: ogólnie problemy z tarczycą u mężczyzn są dużo rzadsze niż u kobiet. oczywiście istnieje możliwość, że masz niedoczynnosc tarczycy, dlatego przysadka musi produkować dużo więcej tsh aby uzyskać prawidlowe poziomy tyroksyny. jeśli po wdrożeniu kuracji tabletkami tsh wróci ci do normy to po prostu będziesz musiał trzymać taką terapię prawdopodobnie większość życia. jeśli jesteś pod kontrolą endo to myślę że możesz mu ufać bo to jednak specjalista. ja niestety musiałem
@theacm30: ja czerpię wiedzę ze stanów, także nie ma sensu się pytać sprzedawców, którzy sami nawet nie używają swoich produktów.

Aaa i zapomniałem wspomnieć, ja używałem mikroiglowania dopiero po pół roku od przeszczepu, wcześniej raczej bym się nie lądował dla bezpieczeństwa.

42 kardridz nic nie będziesz czuł, 12-16 idealnie mi siadały, rób jak chcesz, ale zapewne dojdziesz do tego samego co ja.
@Karawanol: Co za #!$%@? stalker XDD
Po za jak można być tak bezczelny, żeby oceniać kogoś wygląd będąc jednocześnie anonimem z wykopkowym avatarem? Zawiść niesamowita...

PS. "źródło: kwadratowy ryj dałna" - To w końcu kwadratowy, czy podłużny? Jak można być tak niekonsekwentnym hejterosem? XD
@Propagidator: no ale ziomuś to ty jesteś ułomem dającym skwadraciały łeb z ustami do ssania fiuteksa publicznie na lewo i prawo i jeszcze utrzymujesz że jesteś "chadletem"... to coś jak piglet? kłiii kłiii zeświniony chad czy co? chad z błota? chad ale gruby? nie, ty po prostu jesteś suchoklatesem, twój bark to bez kitu jest rozmiaru mojej kostki u nogi XD weź zjedz kanapkę... przecież jak ten cały @ujumuju cię w