Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE ROKU 2022 | ROK PO PRZESZCZEPIE WŁOSÓW W TURCJI |

Witam po długiej przerwie, o przerwie powiem w innym poście, przejdźmy do rzeczy.

Po lewej zdjęcia przed przeszczepem, po prawej po przeszczepie.
(reszta w komentarzach)

Różnica czasu około roku i 1-2 miesięcy.

Przez cały rok po przeszczepie używałem:

-finasterydu, 1.25mg co 2-3 dzień
-mikroigłowania raz w tygodniu 1.5-2mm
-loxonu na koronę głowy (po kilku miesiącach tez i na całą głowę)

Czy było warto?
Tak.

Czy zrobiłbym to jeszcze raz?
Tak.

Czy czegoś żałuję w roku 2022?
Tak, ale nie ma to odniesienia do włosów.
+mogłem jeszcze bardziej o nie dbać, ale o tym w innych postach.

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz komentarz lub napisz do mnie prywatnie.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

#2022 #lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja #turcja
Pobierz s0ngo_ - PODSUMOWANIE ROKU 2022 | ROK PO PRZESZCZEPIE WŁOSÓW W TURCJI |

Witam po dłu...
źródło: Projekt bez tytułu
  • 297
@detomastah: XDDDDDDDDD, mam wyniki badań z których jasno widać, że jest niedoczynność tarczycy, byłem u endrokrynologa- potwierdził mi to samo...a Ty mi piszesz, że Twoim zdaniem bo TOBIE się wydaje że to tak czy srak, rozbawiłeś mnie ziomuś xD. Robaki już mi wyszły z jednego badania, teraz czekam na wyniki bardziej dokładnego, ale TWOIM zdaniem ja nie mam! No kurczę.. czyli nic nie muszę robić, dzięki stary :).
A z jakiego badania ci wyszły robaki? I jakie? Z badania na antygeny we krwii? To masz 50% szans że coś masz xD To że na badaniach coś wychodzi to równie dobrze może być false positive albo błąd laboratorium. Tym bardziej, że na jednym ci wyszły. Jakie badanie?

Podaj swoje TSH.

Może masz hipochondrię, bo trudno mieć tyle chorób i wyglądać relatywnie dobrze :)
Ciekawe jak to teraz będzie, tzn. okej, OP dał nowe cebulki w miejsce zakoli itd., ale czy to znaczy, że organizm zapomni, że łysieje? Czy będzie miał pas ziemii niczyjej, pomiędzy nowymi cebulkami, a stoponiowo (dalej) wypadającymi starymi i taki pasek łysiny? Takie uzupełnienie wymaga cyklicznego pokrywania dlaszego łysienia?
@s0ngo_: Efekt wydaje się mocny :) Mam kilka pytań, bo też myślę o przeszczepie:
1. Ile Cię to kosztowało?
2. Czy włosy obecnie dalej będą wymagały 'specjalnego' dbania o nie?
3. Czy musiałeś się ogolić na zero przed zabiegiem?
4. Co było najtrudniejsze/najbardziej uciążliwe w całym procesie?
@detomastah: Wstępne z krwi, dlatego nimi się nie sugeruje za bardzo, czekam na wyniki z kału z 3 różnych dni, które wysłałem do najlepszej placówki w Łodzi. Nie ma sensu teraz podawać jakie, podam jak będę miał wyniki. TSH= 4.9
@detomastah: + warto mieć na uwadze, że mam wieeeeele nawyków i trzymam się wszystkiego co zlecał mi trener (teraz dietetyczka), także to że nie wyglądam jeszcze ch0j wie jak źle.. nic nie znaczy :).