Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE ROKU 2022 | ROK PO PRZESZCZEPIE WŁOSÓW W TURCJI |

Witam po długiej przerwie, o przerwie powiem w innym poście, przejdźmy do rzeczy.

Po lewej zdjęcia przed przeszczepem, po prawej po przeszczepie.
(reszta w komentarzach)

Różnica czasu około roku i 1-2 miesięcy.

Przez cały rok po przeszczepie używałem:

-finasterydu, 1.25mg co 2-3 dzień
-mikroigłowania raz w tygodniu 1.5-2mm
-loxonu na koronę głowy (po kilku miesiącach tez i na całą głowę)

Czy było warto?
Tak.

Czy zrobiłbym to jeszcze raz?
Tak.

Czy czegoś żałuję w roku 2022?
Tak, ale nie ma to odniesienia do włosów.
+mogłem jeszcze bardziej o nie dbać, ale o tym w innych postach.

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz komentarz lub napisz do mnie prywatnie.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

#2022 #lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil #fin #finasteryd #minox #wyglad #transformacja #turcja
Pobierz s0ngo_ - PODSUMOWANIE ROKU 2022 | ROK PO PRZESZCZEPIE WŁOSÓW W TURCJI |

Witam po dłu...
źródło: Projekt bez tytułu
  • 297
"Ale patrząc głębiej to tez lepszy wygląd, wieksza pewność siebie, lepsze powodzenie u dziewczyn, większe możliwości ze względu ja lepszy wygląd i masa innych, trzeba patrzeć trochę głębiej :)"

Ciekawe, mnie włosy wypadły dość szybko (ale nie zakola, na górze się przerzedziły w ciągu miesiąca jak miałem 24 lata). W każdym razie, przedtem miałem takie kudłate jak ty na tym drugim zdjęciu. Ściąłem je krótko bo słabo wyglądało jak zrobiły się cienkie
@detomastah: To wszystko jest bardzo indywidualne, nie można wszystkich sprowadzić do jednego :). U Ciebie być może krótka fryzura wyglada spoko, u mnie niekoniecznie, u kogoś innego całkiem nie itd.

Odnośnie erekcji to prawdopodobnie cos z tą tarczycą, ale badam to, mam osobę która mnie prowadzi, także w tym roku zapewne to ogarnę (w końcu!) + jeśli mimo wyleczenia wszystkiego co teraz mi się nawarstwiło (sibo + imo+ zaburzenia trawienia+ niedoczynnosc
@s0ngo_:
+ ile masz lat?
+ i ile w sumie wydałeś na przeszczep?
+ jak duży był przeszczep?
+ ile wydajesz na medykamenty?
+ gdzie kupujesz finasteryd?
Natrudzić się rok z kawałkiem, potruć organizm substancjami tylko po to żeby wyglądać jak ten z Modern Talking. Ja tu nie widzę problemu z włosami tylko srogie kompleksy i chęć bycia kimś innym. Obstrzygłbyś się na zero i lepiej byś się prezentował a ile taniej i zdrowiej by było. Przepraszam miras.
@Jacob: 21 lat
3k euro wszystko (lot jedzenie w hotelu, hotel i wszystko co tam na miejscu będzie Ci potrzebne)
3400 graftow
85zl na rok finasteryd
30-60 (broda lub bez) zł na loxon miesięcznie
Jednorazowo 200zl na maszynę do mikroiglowania
10zl msc na wkład do maszynki
szampon bambino aktualnie jakieś 25zl na msc
finasteryd kupuje w aptece pod nazwą finaster 5mg tabletki 90 tabletek (starcza na dłużej niż rok), te tabletki
Moim zdaniem, patrząc na twoje fotki z treningów, parametry, to raczej tarczycę masz w normie - gdybyś miał niedoczynność tak jak pisałeś, to przy tej diecie 4500 kcal byś ważył ponad 100 kilo. Co do robaków, to na bank nie masz - u ludzi dorosłych mieszkających w miastach robaki to rzadkość (mam na myśli zakażenia objawowe). Wśród dzieci 5-10 owsiki są popularne. Większość infekcji pasożytniczych da się wyleczyć zaburzając cykl życia pasożyta
@s0ngo_: Też byłem na zabiegu w zeszłym roku z Meditravel (pół roku temu), mi zalecili brać codziennie Finasteryd oraz Biotynę. Biotynę z przerwą tygodniową po miesiącu brania. Mówili jednak że drugi zabieg będzie konieczny aby zakryć mi koronę głowy. Za jednym razem nie mogli mi pobrać więcej niż 3500 graftów, twierdząć że narażą za bardzo obszar biorczy. Planuje drugi wyjazd, na dokończenie.

Pytanie mam odnośnie mikroigłowania oraz loxonu: czy sam to
@Dombo "Ja odstawiłem alkohol (kortyzol), słodzone napoje, kawę piję bez mleka i cukru (gdzieś czytałem że kawa + mleko też przyczynia się do wypadania włosów."

Lepiej byś wyszedł gdybyś odstawił kofeinę w ogóle a resztę sobie zostawił. Co do kortyzolu, to ważny hormon bez którego nie ma życia. Wcale nie hormon stresu - zmniejsza stan zapalny, reguluje zegar dobowy.

Gdyby ludzie wiedzieli od czego włosy wypadają, to nie byłoby łysych :)
@s0ngo_: skąd masz taki tani Finasteryd? W aptekach mówią, że nie ma dostępu do dużych opakowań, są tylko po 30 tabletek, które kosztują ~80 pln na miesiąc.
@s0ngo_: Ale co to za kretyńskie przykłady? Równie dobrze mogłeś nie mieć żadnego zabiegu i jedynie zapuścić włosy, które zachodzą na czoło i wszystko zasłaniają. Lol, jakie debilne "przykłady" ludzie są w stanie wsadzać...
@Timolol
https://www.realself.com/question/beirut-lb-finasteride-after-hair-transplant

Jedno z wielu źródeł, odpowiedzi są, że fin zachowuje "current native hair". Czyli jeśli ktoś zrobi przeszczep za młodo kiedy jeszcze włosy wypadają szybko, to bez fina pozostałe włosy będą się nadal przerzedzać i trzeba będzie robić kolejną operację, żeby przeszczepione włosy nie odstawały od reszty. Więc albo robi się młodo i bierze fina cały czas, albo jak już przesianie się tracić włosy lub to bardzo spowolniło, wtedy można robić