Wpis z mikrobloga

Zauważyłem jedną rzecz. To nie tak, że sa jacyś inteligentni ludzie, którzy nie wierzą w brednie. Są ludzie, którzy potrafią wierzyć w abstrakcyjne teorie jeśli dotyczą one kogoś, kogo nie lubią, nawet jeśli latami wyśmiewał się z "szurów".

Jeśli logicznie myślący ludzie wrzucają jakieś wstawki i w ogóle rozmawiają o tym, że Putin ma sobowtórów i to oni jeżdzą po Rosji, no to za bardzo nie różnią się od szuri, która gada o Reptilianinach, NWO i innych bredniach xD

#polityka #rosja #4konserwy #neuropa #ukraina
Pobierz
źródło: 7f4q6x
  • 16
Jeśli logicznie myślący ludzie wrzucają jakieś wstawki i w ogóle rozmawiają o tym, że Putin ma sobowtórów i to oni jeżdzą po Rosji, no to za bardzo nie różnią się od szuri, która gada o Reptilianinach, NWO i innych bredniach xD


@Neobychno: przecież wystarczy samemu porównać zdjęcia i filmiki z Putinem, żeby stwierdzić, że jest kilka osób, które występują pod nazwą kodową "Putin". Więc twoje przemyślenie jest do kitu, nieprawdaż?
Pobierz
źródło: 491a54edc210f97c4d1a86f9ffe329d1ab50e14a2e8ab5fa95a5faf660fb157c
@Neobychno: To mógłbyś się lepiej trochę starać w tym trollingu, bo zbyt oczywisty. Bo tutaj porównujesz fakt, że przywódcy wielokrotnie sobowtórów miewali, a szczególnie jest to prawdopodobne jak pojawia się w rejonie aktywnej wojny i wygląda zupełnie inaczej, z rzeczami, które nigdy poza głowami szurów nie zaistniały. Ale jeśli ty tak na serio, to ł#!$%@?, nie myślałem, że ty jesteś z tych twardogłowych szurów.
@Neobychno: Wczoraj o tym myślałem i podczas, gdy faktycznie Putin i jego sobowtóry to coś na wzór teorii spiskowej, to nie można przyrównać tego do teorii globalnego spisku światowych elit.

W tym przypadku mamy autorytarnego przywódcę jednego państwa, w zasadzie jeden zamknięty reżim, który takiego sobowtóra mógłby bez problemu zorganizować i używać na potrzeby wewnętrzne. Podczas gdy NWO, fałszywe pandemie, reptilianie, to globalne spiski, które nie mają prawa się powieść, ich
Jeśli logicznie myślący ludzie wrzucają jakieś wstawki i w ogóle rozmawiają o tym, że Putin ma sobowtórów i to oni jeżdzą po Rosji, no to za bardzo nie różnią się od szuri, która gada o Reptilianinach, NWO i innych bredniach xD


@Neobychno: Ja nie porownywalem zdjec putinow, ale polecam porownac ksztalt uszu tych sobowtorow, wynik moze zdziwic.
Widzialem 2 zdjecia na ktorych mial wgl inne uszy
@Neobychno: Ciebie chyba w ogóle ominął ten filmik ostatni z Krymu, gdzie nawet nie o wygląd chodzi, ale sobowtór w ogóle miał zupełnie inną mowę ciała, a po wszystkim mu się powaliło i wsiadł za kierownicę?

Jak w ogóle to można porównywać do jakichś teorii o reptilianach, to ja nie rozumiem. Chyba tylko, gdyby samemu ci zależało na obronie Putina.
@Neobychno: No dobra, mnie przekonałeś: to, że dyktator kraju w którym trucizna jest częścią systemu politycznego korzysta z sobowtórów to jest DOKŁADNIE to samo co to, że Białym Domem rządzą szataniści i reptilianie. 100% identyko. Wygrałeś: katarynka i dzwoneczek są twoje, możesz zabrać do domu.