Wpis z mikrobloga

@affairz: minus 13,5% od 1 lutego jak jeszcze końcówki marca nie mamy? po prostu XD

@mickpl: Midele kupiły gdy wszyscy tak myśleli i zarobiły, na rynku musisz być lepszym od innych. Nie kupujesz dobrego, kupujesz niedoceniane; nie sprzedajesz złego, sprzedajesz przewartościowane.

Mnie interesuje szczególnie druga część tweeta Narkuna, że najemcy z poprzedniego roku zaczynają się rozglądać za czymś tańszym. Jedni przyjdą, drudzy wyjdą, normalne, jeśli ktoś się nie przelewarował to
@affairz: w Krakowie obserwuje jedna ulice i ponad miesiąc temu nawet zrobiłem wpis o abstrakcyjnej cenie jednego z mieszkań na wynajem. Wykopki mnie wyśmiały, a jeden nawet napisał, że jego znajomy w tym rejonie komuś wynajmuje JESZCZE DROŻEJ i to ja jestem biedakiem BO MNIE NIE STAĆ.

Chce zrobić wpis po tym jak mieszkanie się wynajmie i za ile się wynajęło, ale kurde to mieszkanie już drugi miesiąc stoi na olx,
nie rozumiem wzrostu cen w tym mieście xD

też nie rozumiem, miasto obok Katowic gdzie długofalowo to nie ma prawa się utrzymać, ale to kwestia dekady niż roku

nie jest kursem dla imigrantów

no tu akurat wg statystyk to jest 5 miejsce w Polsce pod względem ilości imigrantów w ostatnich latach także nie tak mało
@mickpl: