Wpis z mikrobloga

@HIMARS: czyli trzeba wymyślić nowe nazwy na wszystkie wegańskie produkty, które imitują te niewegańskie?
wegański majonez - wegomez
wegańskie schaboszczaki - wegańszczaki
wegański ketchup - wegchup itd.?
  • Odpowiedz
Nigdzie nie napisalem ze mi ktos cos kradnie i ze sa moje xd co ty sobie wmawiasz


@HIMARS: no to z czym masz problem, że ktoś sobie robi wegańskie odpowiedniki niewegańskich dań?
  • Odpowiedz
@Zyciodajny_Zyciorys: Huyhuyhuy ale zablysnales co? Mam dla ciebie zla wiadomosc - bez jajek sie go nie zrobi, ile by ich tam nie bylo. Ale to wiedza dzieci w podstawowce juz wiec po tobie bym sie nie spodziewal xd


@HIMARS: XDD no właśnie problem polega na tym że zrobisz. Jajko to tylko emulsyfikator dla tłuszczu. Zamiast niego można użyć innych rzeczy a wegańskie majonezy używają aquafaby bo zachowuje się tak samo
  • Odpowiedz
@Jacv: Nie, po prostu schaboszczaki to potrwawa, #!$%@?, ze schabu a nie soji czy fasoli xd Po co cos co nie jest zrobione ze schabu blednie nazywac tym terminem? A ketchup z tego co sie orientuje chyba nie wymaga uzycia produktow odzwierzecych?
  • Odpowiedz
@sebusik: Z tym, ze kopiuje nazwy produktow miesnych dodajac weganski do czegos, co z miesem nie ma nic wspolnego. Tak samo nie podoba mi sie "piwo bezalkoholowe" albo "mleko sojowe". Do tego drugiego na szczescie juz przewaza nazwa "napoj sojowy" i tak samo powinno byc z reszta tych nieudolnych podrobek
  • Odpowiedz
@Zyciodajny_Zyciorys: Majonez jest produktem wytwarzanym miedzy innymi z jajek i oleju. Co z tego, ze mozesz zrobic cos, co bedzie podobnie smakowac jak majonezem w praktyce nie bedzie? To jest to samo jak bys zrobil kabanosy z tego gowna co sa weganskie - niby wyglada i pachnie jak kabanos ale nim nie jest. Wez juz sie z tymi swoimi madrymi wstawkami nie podniecaj:)
  • Odpowiedz
Z tym, ze kopiuje nazwy produktow miesnych dodajac weganski do czegos, co z miesem nie ma nic wspolnego.


@HIMARS: no szok, że coś z "wegański" w nazwie, nie ma nic z mięsem wspólnego, jak do tego doszło, nie wiem xD

piwo bezalkoholowe


@HIMARS: ale ty wiesz o tym, że piwo bezalkoholowe to wszystko co w piwie minus alkohol, nie? I tak jest ludziom łatwiej, niż np. nazywać to całkowicie po
  • Odpowiedz
@Noniusz Tak, #!$%@? jedzenie wege potraw bedac wszystkozernym


@HIMARS: a ty w ogóle przeczytałeś mój komentarz do końca? Nie pisałem o jedzeniu potraw bez mięsa, tylko o byciu wege i jedzeniu czegoś co ma udawać mięso (i inne produkty pochodzące od zwierząt).

Ale po #!$%@? robic jakies marne produkty majace udawac kielbase, majonez czy kotlety na burgera jak mozna zrobic smaczne dania bez potrzeby udawania odpowiednikow miesnych (czy tam zwierzecych, zeby
  • Odpowiedz