Wpis z mikrobloga

Oglądam se ugotowanych w parach. No i tradycyjnie musiała pojawić się jakaś wegetarianka XD

A BO PRZEPRASZAM JA MIĘSA NIE JEM, TO DLA MNIE GENERALNIE SŁABA KOLACJA BYŁA

Jprdl, no nie jesz mięsa to się nie pchaj do programów kulinarnych. Wszyscy muszą dostosowywać się do wege dzbanów. Nie dość, że babka dostała zamiennik, to jeszcze jej nie pasowało XD Bo przecież cała kolacja najlepiej jakby była dopasowana pod nią, bo tak.

Chcesz zrobić na kolację soczystą karkówkę i teraz kminisz w jaki sposób dogodzić komuś, kto będzie miał ból 4 liter za samą obecność mięsa i wystawi ci słabą notę, bo jakżeby inaczej xD Co oczywiście rzutuje na finalną ocenę uczestników

#kulinaria #jedzenie71 #dieta #p0lka #bekazpodludzi #takaprawda
  • 22
@Kopyto96: generalnie nie przeszkadzają mi wegetarianie i weganie, bo nie robią mi krzywdy, ale…

Chcesz zrobić na kolację soczystą karkówkę i teraz kminisz w jaki sposób dogodzić komuś


…to jest ogromny problem, jeżeli w grupie nie-wegan trafi się jeden weganin, bo on się do ciebie nie dostosuje, ale inni do niego na ogół tak. Mam tak w pracy i czasami chciałbym wyjść na miasto na jakiegoś burgera albo normalną pizzę, ale
@Rad-X: mordo, mówię o wychodzeniu na miasto do jednej knajpy, a nie o zamawianiu żarcia. Knajpy mięsne zazwyczaj mają tylko opcje wegetariańskie, a knajpy wegańskie z definicji nie oferują nic mięsnego. Najlepszym wyjściem jest jakiś food court, ale tez reszta nie zawsze chce. To po prostu knajpę wybiera koleżanka weganka, bo reszta jest w stanie się do niej przystosować.
Chcesz zrobić na kolację soczystą karkówkę i teraz kminisz w jaki sposób dogodzić komuś


@Kopyto96: Skoro zapraszasz ludzi na kolację, to chyba powinieneś się zastanowić nad tym jak najlepiej ugościć zaproszonych, a nie o tym że goście Ci popsuli plany bo Ty byś sobie najchętniej zjadł karkówkę. Ktoś doświadczony w kuchni nie będzie miał problemu ze skomponowaniem takiego menu które będzie fajne dla każdego. Nigdy nie oglądałem tego programu, ale skoro