Wpis z mikrobloga

pozwolisz mu dojść do skutku


@Mandarex: Nie w tym rzecz bo tu nie chodzi o świadomą decyzję. Już to widzę jak właściciele lokalu googlają za Sykulskim i wyrabiają sobie w 30 sekund zdanie na temat tego co ma do przekazania człowiek, który pije piwo w ich lokalu i gada z innymi gośćmi po polsku. Wcale im nikt nie donosił że goszczą najlepszego przyjaciela Putina, Stalina i Hitlera, wcale.
@Mandarex: Nie widzę niczego złego w podejmowaniu świadomych decyzji. Świadomych, opartych na faktach. Więc - odpowiadając na tę prowokację: to zależy. Nie mam nic przeciw kulturze Drag Queen gdy chodzi w niej o ekspresję, performans, zabawę - proszę bardzo. Dla dziecka jest to bez różnicy czy widzi tańczącego kolorowo ubranego faceta w przesadnym makijażu czy tańczącą, kolorowo ubraną kobietę w przesadnym makijażu. Natomiast gdyby miało to mieć cokolwiek wspólnego z zrachowaniami,
@Snuffi: Przypominam, że ten facet zanim wjechał na pełnej #!$%@? z ruską propagandą, przeszedł przez wiele polskich uczelni wojskowych, które doskonale poznał i był kolegą likwidatorów WSI, miał dostęp do wszystkich tajnych dokumentów.
To ta słynna komisja, która spaliła cały polski wywiad wojskowy i rozbroiła Polskę.
Ktoś go do tego wprowadził. Kto?
Facet pracował również dla administracji Lecha Kaczyńskiego. Brawo ABW.
@ja_nie_lubie ............................. idz poczytaj, to zajmie ci 5 min i dobrze ci radze - weryfikuj wszystko co czytasz na internecie SZCZEGÓLNIE TUTAJ.

@Mandarex: ale Sykulski to nie drag queen i nie było tam przedszkolaków. Z tego co widziałem na filmie po prostu rozmawiał i miał piwo. Nie jest mordercą, nie jest gwąłcicielem, nie ma dowodów by zrobił komuś krzywdę bądź cokolwiek innego wyrządził złego. Wyproszenie go z lokalu miało charakter czysto
@officer_K: A ja bym chciał zobaczyć jak K00000nfa wygrywa wybory i rządzi a wy - miernoty organizujecie jakieś swoje spędy w jakichś lokalach by pluć jadem na to ugrupowanie i... nic się nie dzieje. Nikt nie daje #!$%@? o wasze kłapanie krzywymi dziobami. Choćbyście się wam to w pustych łbach nie pomieściło - wolność jest dla wszystkich a to co robicie nawet komuchom nie szło tak dobrze.


@Bartholomew:
Pobierz
źródło: cii-juz-dobrze-skad-w-tobie-tyle-jadu-pies-lize-weza