Wpis z mikrobloga

A ja bym chciał zobaczyć jak K00000nfa wygrywa wybory i rządzi a wy - miernoty organizujecie jakieś swoje spędy w jakichś lokalach by pluć jadem na to ugrupowanie i... nic się nie dzieje. Nikt nie daje #!$%@? o wasze kłapanie krzywymi dziobami. Choćbyście się wam to w pustych łbach nie pomieściło - wolność jest dla wszystkich a to co robicie nawet komuchom nie szło tak dobrze.


@Bartholomew: Cry me a river.
@Wilkudemoner: Facet był udział w rozwiązaniu WSI. Macierewicz przygotował wtedy słynny raport z danymi wszystkich polskich agentów na świecie. Myśmy mieli doskonałe układy w rajach arabskich i ci wszyscy ludzie zostali spaleni.
@Wilkudemoner: XDDDDDD

Zrobiłeś jakieś 5 salt za jednym zamachem XD

Paruweczkowcy kiedy chodzi o odmowę drukowania ulotek LGBT:BRAWO O TO CHODZI!! MAM PRAWO WYBIERAĆ KOGO OBSŁUGUJĘ

Paruweczkowcy kiedy chodzi o odmowę obsługiwania ich w barze:

ale Sykulski to nie drag queen i nie było tam przedszkolaków. Z tego co widziałem na filmie po prostu rozmawiał i miał piwo. Nie jest mordercą, nie jest gwąłcicielem, nie ma dowodów by zrobił komuś krzywdę
wolno robić tylko to, co ja uważam że jest odpowiednie


@Mandarex: Oczywiście wykazujesz złą wolę i piszesz wyssane z palca frazesy jednocześnie dając dowód, że nie masz pojęcia o czym chciałbyś pisać.

Zwłaszcza, że popierasz właśnie takie zachowanie jak opisujesz - "Nie podoba mi się zdanie Sykulksiego więc on nie ma prawa wygłaszać swoich tez". Mentalnie jesteście na poziomie sowietów bojących się, że jak ktoś mówi "#!$%@? mać!" to to jest
@Snuffi: Wtf, co on #!$%@? w tym nagraniu? Przecież jest dokładnie na odwrót, całą Zimną Wojnę i ostatnie 30 lat Kreml wspierał finansowo na zachodzie ugrupowania antywojenne, przeciwne zbrojeniu się i wspieraniu stron pro zachodnich w różnych konfliktach.
Przypominam, że ten facet zanim wjechał na pełnej #!$%@? z ruską propagandą, przeszedł przez wiele polskich uczelni wojskowych, które doskonale poznał i był kolegą likwidatorów WSI, miał dostęp do wszystkich tajnych dokumentów.

To ta słynna komisja, która spaliła cały polski wywiad wojskowy i rozbroiła Polskę.

Ktoś go do tego wprowadził. Kto?

Facet pracował również dla administracji Lecha Kaczyńskiego. Brawo ABW.

@editores: On musiał mieć moment, w którym został zwerbowany lub "zwerbowany",
Zwłaszcza, że popierasz właśnie takie zachowanie jak opisujesz - "Nie podoba mi się zdanie Sykulksiego więc on nie ma prawa wygłaszać swoich tez".


@Bartholomew: Nie, nie popieram, nie popieram też wycierania sobie mordy wolnością kiedy w rzeczywistości dla Konfabulanta wolność oznacza możliwość robienia tego, co jemu się podoba.
@PeterGosling: Ja tam krytykuje odmowe drukowania takich ulotek, nie wiem czy masz jakieś zaburzenia w postrzeganiu świata ale nawet jezeli glosuje na konfe (co jest taką prawdą jak stwierdzenie żę Sykulski był w komisji likwidacyjnej WSI tj jest nie prawdą jakby jeszcze ktoś miał wątpliwości) to nie oznacza, że z automatu muszę mieć takie poglądy jak większość posłów konfy. Wiem że na lewicy to dziwne, bo tam takich ludzi dawniej się