Wpis z mikrobloga

a na wykopie promowany przez k0nfiarzy...


@officer_K: A ja bym chciał zobaczyć jak K00000nfa wygrywa wybory i rządzi a wy - miernoty organizujecie jakieś swoje spędy w jakichś lokalach by pluć jadem na to ugrupowanie i... nic się nie dzieje. Nikt nie daje #!$%@? o wasze kłapanie krzywymi dziobami. Choćbyście się wam to w pustych łbach nie pomieściło - wolność jest dla wszystkich a to co robicie nawet komuchom nie szło
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

wolność jest dla wszystkich a to co robicie nawet komuchom nie szło tak dobrze.


@Bartholomew: To skoro o wolności mówimy, załóżmy dość mocno abstrakcyjną sytuację - posiadasz własny lokal.

W tym lokalu drag queen ma zamiar urządzić pokaz dla przedszkolaków, będziesz wierny wolności i pozwolisz mu dojść do skutku?
@officer_K: A ja bym chciał zobaczyć jak K00000nfa wygrywa wybory i rządzi a wy - miernoty organizujecie jakieś swoje spędy w jakichś lokalach by pluć jadem na to ugrupowanie i... nic się nie dzieje. Nikt nie daje #!$%@? o wasze kłapanie krzywymi dziobami. Choćbyście się wam to w pustych łbach nie pomieściło - wolność jest dla wszystkich a to co robicie nawet komuchom nie szło tak dobrze.


@Bartholomew: przykro mi,