Wpis z mikrobloga

@spiegelglas: To samo ostatnio komuś to tu pisałam ;)
To prawda, był jedną z osób która najlepiej się znała na kinie, można było wywnioskować że ogląda i widział wiele, było o czym gadać. Drugiego takiego nie ma.
Poza nim ci znaffcy kina potrafią tylko wybełkotać że film ujowy albo film sztos. Nic poza tym.

Takie perełki trzeba szanować, napisałam raz do niego z prośbą o konto FW czy IMdb i dupa,
@spiegelglas @arinkao: dokładnie, chłop ma większą wiedzę o kinematografii, niż niejedna osoba po filmoznawstwie. W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby to było coś, czym się prywatnie zajmuje. Ma konto na hejto, choć niestety nie udzielał się od 4 miesięcy. Możesz sobie też przejrzeć jego stare konto na filmwebie i poprzeglądać oceny. Ma też nowe konto, nawet mam go w znajomych, ale niestety nie udostępnia ocen.
@Mar3czek: Takie konto bez dostępnych ocen tez mi dał. Na co mi ono?
Często pisałam z nim że leci jakiś film na kulturze i będzie oglądanko. Tylko TVP Kultura ma w zasobach najlepsze filmy z całego świata i puszcza je średnio raz na kilka lat a gdzie indziej sa zwykle niedostępne.
Nie wiem jak można po prostu kogoś takiego zbanować i dać mu perma, trzeba chyba być przegrywem. Ale ja też
@Mar3czek: Trzeba było gościa przycisnąć zbiorowo a nie szanować jego prywatność i może zechciałoby sie mu zmienić te ustawienia ;) Teraz za późno.
Ale ja mam i tak bardzo dobre, wąskie towarzystwo na FW, nawet jednego znajomego z wykopu, nie wiem kto to tutaj jest bo zapomniałam.
@Mar3czek: Jak nie chce to nie będę za nikim latać. Sama dobrze wiem co oglądać, mam 500 filmów zaznaczonych do obejrzenia. Oczywiście fajnie byłoby mieć kogoś nowego kto ma dużą bibliotekę i wyrobiony gust, ale jak nie to trudno.
To też jego strata. Serwisy filmowe są tak zbudowane że warto zawierać dobre znajomości i z nich czerpać.
@Mar3czek: to na filmwebie nie ma już pw? Nawet nie sprawdzałem ale kiedyś dość aktywnie z tego korzystałem bo się przydawało jako bardziej "ustronne" miejsce do wymiany wiadomości.

No ale ogólnie im dalej tym filmweb był co raz gorszy. Jednak to moja baza wszystkiego co oglądałem ;)
napisałam raz do niego z prośbą o konto FW


@arinkao: działał na filmwebie jako Stalowy Gigant. Poznałem po charakterystyczym sposobie pisania komentarzy oraz miał tam taki sam awatar jak na wykopie. Niestety nie zaakceptował mojego zaproszenia do znajomych na FW ( ͡° ʖ̯ ͡°) A szkoda bo ogladalismy te same filmy i mieliśmy bardzo zbieżny gust filmowy.