Wpis z mikrobloga

#przegryw #alkoholizm #przestepczosc #znecanie #patologiazmiasta #patologiazewsi #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #wykopjointclub #polityka #szkola
W czasach szkolnych, sam bylem gnebiony, zxnecano sie na de mna. Gdybum ja miał dostep do broni wtedy, jak w usa. To bym teraz odsiadywał dożywocie. z usmiechem na ustach.
Wszyscy, ci co gnębią, dręczą innych, ta cała patologia, wy zupełnie nie zdajecie sobie sprawy, jak wasze zycie zależy od takich jak ja i mnie podobni. Wy, wasze dzieci, wasze rodziny, nie zdajecie sobie sprawy, że żyjecie tylko dzięki mnie i mnie podobym.
za duzo wypilem, ale to prawda.
Tylko dlateo, że my potrafimy współczuć, myśleć, oceniać, tak po prostu, po ludzku. Tylko dlatego wy jeszcze jesteście.
  • 6
rownie dobrze moglbys wziac noz czy maczete i zrobic to samo ze swoimi oprawcami


@secs: To jest nieprawda, przeczą temu fakty. Nie masz wielu przypadków napaści z nożem, a jednak szkolne strzelaniny co parę miesięcy się w Stanach dzieją.
W końcu dużo łatwiej pociągnąć za spust stojąc kilka metrów od ofiary, która w żaden sposób nie może się bronić. Łatwiej nie tylko fizycznie (atak nożem nadal wymaga fizycznej przewagi) czy praktycznie