Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że gdyby nie siłownia to nie miałbym ochoty wstać rano, zjeść cokolwiek. Chodziłbym do tyrki i grał w gierki, jak kiedyś, a tak to nie mam nawet czasu myśleć o tym XD Paradoksalnie im mam więcej na głowie tym lepiej dla mnie, czuję się szczęśliwy i spełniony, że dużo dzisiaj zrobiłem. Plusik jeśli masz podobnie i uważasz, że siłka/sport uczy dyscypliny xd

końcówka redukcji 2022, z 97kg na 86kg, kwiecień - grudzień, lvl: 27, 182cm, obecny staż na siłowni 11 miesięcy + 2 lata w liceum, wróciłem po 7 latach przerwy (òóˇ)

PS: polecam Lewusa :D

#mikrokoksy #mirkokoksy #pokazmorde #pokazforme
  • 26
@topol_123: Widać, że miałeś na sobie już dużo mięśni. Raczej jesteś wyjątkiem, bo faktycznie forma kozak biorąc pod uwagę aktualny staż, ale jednak większość ludzi nie mających tylu mięśni na starcie nawet jakby zredukowało do kości nie mieli by podjazdu do Twojej sylwetki. Te wcześniejsze 2 lata + praca fizyczna dały Ci jednak dobre fundamenty. Tak czy siak zacna forma, gratulacje
@michal1msiekk: Jak się kiedyś ćwiczyło, czyli naturalnie przynajmniej 4 lata półptrofesjonalnie żeby dojść do 95 kg, to sie nie pisze, cośtam ćwiczyłem dwa lata potem dekade przerwy, a tak wyglądam po dwóch miesiącach. Dużo jest możliwe, ale OP kłamie i to nie jest fair, bo niektórzy potem myślą że problem jest z nimi, że tak słabo rosną. tylko dlatego że jakiś goguś w necie musi sobie rekompensować niepowodzenia życiowe jakąś ego
@MinisterPrawdy:
O łał, w 2-3 miesiące spuchłem o kilka kg, nabrałem wody, glikogenu, mięśnie lekko się zarysowały, bo miały z czego, wielkie osiągnięcie XD Od 9 lat zawsze ważę w granicach 90-95 kg
nie wiem co Ci jeszcze mam napisać, może nie mierz wszystkich swoją miarą