Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że gdyby nie siłownia to nie miałbym ochoty wstać rano, zjeść cokolwiek. Chodziłbym do tyrki i grał w gierki, jak kiedyś, a tak to nie mam nawet czasu myśleć o tym XD Paradoksalnie im mam więcej na głowie tym lepiej dla mnie, czuję się szczęśliwy i spełniony, że dużo dzisiaj zrobiłem. Plusik jeśli masz podobnie i uważasz, że siłka/sport uczy dyscypliny xd

końcówka redukcji 2022, z 97kg na 86kg, kwiecień - grudzień, lvl: 27, 182cm, obecny staż na siłowni 11 miesięcy + 2 lata w liceum, wróciłem po 7 latach przerwy (òóˇ)

PS: polecam Lewusa :D

#mikrokoksy #mirkokoksy #pokazmorde #pokazforme
topol_123 - Prawda jest taka, że gdyby nie siłownia to nie miałbym ochoty wstać rano,...
  • 26
Wróciłem na siłkę w kwietniu 2022, sam film jest z grudnia z końca redukcji, teścia badałem sobie w połowie listopada i wyszło 5,81 ng/dl (norma 2,49-8,39). Kończyłem na około 2400-2600 kcal

@toniejaa: jestem za głupi na to, nie mam wiedzy, kasy i celu, na kulturystę jestem za stary, w trójboju jeszcze nie mam szans, za krótko trenuje xd po za tym kolega mówił, że sterydziarze żyją krótko
@MinisterPrawdy niski BF robi
topol123 - Wróciłem na siłkę w kwietniu 2022, sam film jest z grudnia z końca redukcj...

źródło: czerww

Pobierz
@topol_123: no elegancko.
ja czwarty miesiąc na siłce i powiem że mimo 39 na karku czuję się i wyglądam lepiej niż jak miałem 29 lat, gdy grałem w gierki i zasuwałem w mordowni po 10 godzin dziennie.
Pójście na siłownię było jedną z najlepszych moich decyzji. Wkręciłem w to żonę i ćwiczymy 3-4 razy w tygodniu.