Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777: Za tydzień na highleague znów będziesz szukał lewych streamów panie kapitalisto, jak to było krótkie rączki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do twojego seksistowskiego #!$%@? się nie odniosę bo z feministką nigdy nie gadałeś, z innymi kobietami raczej też nie a imaginacje seksualnego frustrata to raczej głupio brać na poważnie.
@MirekStarowykopowy:

Nie napisałem, że jesteś incelem ale dobrze, że dodałeś a poziom spierdu świadczy, że zabolało i celnie było


Nie, tu tego wcale nie napisałeś:

się nie odniosę bo z feministką nigdy nie gadałeś, z innymi kobietami raczej też nie a imaginacje seksualnego frustrata


Wcale.

A odniesiesz się do swojego złodziejstwa? XDD


Jak jesteś idiotą, by za rzeczy takie, jak patostreamy płacić, to płać. Ja ani trochę nie czuję się źle
Jak ładnie poprosisz, to podeślę ci linka następnym razem.


@Kapitalista777: Przecież to ty piesku ładnie merdałeś ogonkiem żeby ci wysłać. XDD Piracisz gale patusów ale oglądasz tez magicala z podnieceniem także nie udawaj uczestnika krucjaty przeciwko patusom bo jesteś ich konsumentem, do tego kradniesz owoce ich pracy. XDDD Nie nazwałem cię incelem, mogłeś chodzić na divy i swoim plugawym językiem nie wyburczeć słówka. XD nie produkuj się i nie odpisuj bo
Piracisz gale patusów ale oglądasz tez magicala z podnieceniem także nie udawaj uczestnika krucjaty przeciwko patusom


@MirekStarowykopowy:

Ładnie odbiegasz od tematu, ale dlaczego mam być w jakiejś krucjacie przeciwko?

Wytłumaczę ci memem, żebyś później nie miał pretensji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A poza tym to wracaj do bronienia feministek oczekujących, że domniemanie niewinności w przypadku oskarżeń o gwałt nie będzie obowiązywało.
Pobierz
źródło: comment_KAMiZlfabwuoQJvMviFFn6C1oqhyiyCZ