Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pomyślałem sobie, że na Facebooku przydałaby się swego rodzaju grupa wsparcia dla samotnych facetów. Założyłem taką.

Grupa wsparcia jest dla wszystkich samotnych mężczyzn, bez względu na wiek, przekonania, doświadczenia życiowe. Każdy z Nas miewa trudniejsze chwile. Każdy z Nas czasem odczuwa smutek. Ważne, byśmy w tych chwilach pamiętali, że nie jesteśmy w tym odosobnieni, że jest Nas wielu.

Wszystkich chętnych zapraszam do niej. Fajnie, jakby grupa wreszcie zaczęła żyć. :)

https://www.facebook.com/groups/741707966996657

#przegryw #p0lka #tinder #blackpill #zwiazki
  • 16
@Kopytnik_1: wy tam nie klepcie się po... Trzeba zacząć żyć. Ruszyć dupę i coś robić. Chodzić na siłownię, podróżować, żyć jak infuercer. Mieć pasję i cele. A wszystko dokomentujacie na portalu społecznościowym. Tego nie oszukasz. Człowiek musi coś robić by być zadowoknym z życia. Najbardziej atrakcyjne dla kobiet nie jest wzrost, kasa, i tak dalej, a to jak facet spędza czas. Bo same oglądają Netfixa i chcą się podpiąć pod faceta
@N331: Oczywiście, że tak. Całkowicie się zgadzam, trzeba działać. Ale jedno drugiego nie wyklucza. Można mieć pasje (ja mam ich wiele) można dbać o swój rozwój osobisty, w tym zawodowy, (ja tak robię) ale pomimo tego, iż staram sobie zapełnić ten wolny czas i czerpać z tego życia ile tylko można, czasami samotność bywa przytłaczająca, zwłaszcza wieczorami i nocami. Nie widzę w tym nic złego, żeby dzielić się z innymi swoimi
@Kopytnik_1: a pokazałeś to innym? Najlepiej na Instagramie. Wtedy dajesz zdjęcia na Tindera z podróży, podpinasz zdjęcia z Instagrama. I Twoja atrakcyjność wzrasta. A jeśli ubierasz się jak infuercer, kopujesz jego pozy, jego relacje to dzieje się magia. Sam jesteś zauważalny i chcą mieć z Tobą kontakt.

A jak chcesz męskiego towarzystwa to się zapisz nie do grupy, a tam gdzie faceci chodzą jak strzelnica.
@Pharos: nie ważne czy Ci się to podba. Pokazanie, że ma się życie jest atrakcyjne. Zdjęcie z gór, jakieś restauracji czy z innego miejsca gdzie chodzą ludzie jest lepsza niż fota z domowego lustra... A nawet kelnera można poprosić by strzelił fotkę.