Wpis z mikrobloga

nie wiem w czym macie problem manlety? przeciez nikt w dzisiejszych czasach nie patrzy na wzrost, niektore z nas nawet chcialyby zdominowac przegrywa z 160 wzrostu bo takie mamy upodobania w naszych femoidowych mozgach, patrzysz na wzrost? mysle ze to cos z twoja osobowoscia, nie ruchasz? to nie przez to ze masz 160 wzrostu, to przez charakter przegrywie

#wzrost #przegryw
pszczulkapl - nie wiem w czym macie problem manlety? przeciez nikt w dzisiejszych cza...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 20
@pszczulkapl
Zdaję sobie sprawę, że sporo kobiet zwraca uwagę na wzrost. Niższym może być trudniej.
Ale faktem jest też że nie jest to reguła. Są takie, które zwracają uwagę na inne cechy i mam wrażenie że komentujące chcą dobrze. I próbują pocieszyć.
@Averna: Na inne cechy to zwraca uwagę każda kobieta i każdy mężczyzna, pod warunkiem, że wcześniej akceptuje aparycje. Nie da się stworzyć związku z kimś, kto w żaden sposób nie pociąga Cię fizycznie. A żadnej kobiety fizycznie nie pociąga facet 160cm (tym bardziej karlice, jakbyś chciała użyć tego argumentu). O ile jeszcze w czasach przed tinderowych, ktoś taki miał szanse poznać kogoś fajnego, tak teraz szanse to margines błędu. Więc tak,
@deityrain: Joke on you I am into that shit ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale niestety mommy dom które chcą niższych istnieją chyba tylko w legendach.
@Averna: Uważasz, że to nie jest reguła... Ale odpowiedz sobie na pytanie, czy byłabyś w stanie być z facetem o wzroście dużo niższym od twojego... a potem uświadom sobie, że nie tylko ty tak myślisz. Po prostu takie już jest życie,
to nie wasz wzrost jest problemem tylko to że jesteście #!$%@? i toksyczni i macie potwierdzenie od samych kobiet. ale lepiej to wypierać i zwalać na wzrost albo na złą linię szczęki xD
@haosik
Trudno mi powiedzieć. Bo też nie spotkałam raczej mężczyzn niższych ode mnie (oprócz mojego dziadka, który miał 160cm chyba)
Każdy z moich partnerów miał mój wzrost (może jakieś max 2cm wyższy).
Nie robi mi to problemu.