Wpis z mikrobloga

Doprowadziło mnie do ciężkiego załamania to, że dla mojej dziewczyny jej przyjaciółka jest ważniejsza niż ja i nie jestem w stanie nic zrobić. Działa na nią jak jakiś narkotyk. Zawsze wybiera ją zamiast mnie i nawet nie ma najmniejszych szans, zawsze ponoszę porażkę. Jak ma do wyboru spotkać się ze mną i iść chlać ze swoją przyjaciółką to zawsze wybiera ją.

Laska ma na nią taki wpływ, że mnie to przeraża. Normalnie to moja dziewczyna jest bez energii i zamulona jak każdy normalny czlowiek. No ,ale jak ta koleżanka dzwoni to moja dziewczyna ożywia się jak ćpun, który dostaje narkotyk, źrenice jej się rozszerzają i gadają po 100 słów na minutę. Wstaje jak naelektryzowana.

Już tyle razy obiecuję sobie, że wygram i zawsze przegrywam. Oczywiście nienawidzę się z tą laską i to dodatkowo dowala mi poczucie winy, że jestem w stanie tak bardzo nienawidzic drugiego człowieka, że nie mogę sobie poradzić.

Mirki. Pomóżcie mi z tego wyjść i wygrać tą wojnę? Nie chce zrywać z moją dziewczyną, bo jesteśmy 8 lat razem i ogólnie nam dobrze, ale ta koleżanka jest kolcem w doopie tego związku.

Oczywiście typiara nie ma faceta, jest feministka, wszechwiedząca, przemądrzała i dominującą co tylko pogarsza sprawę, bo nie mogę wygrać.

#zwiazki #depresja #rozowepaski #feminizm #redpill #blackpill #przegryw #niebieskiepaski #pieklomezczyzn #pieklokobiet
  • 67
@Glos-prl: No, masz rację. Nie ma koleżanek, bo tej laski nie lubią wszystkie inne dziewczyny. Nawet moja dziewczyna potrąciła wszystkie koleżanki i wieloletnie znajome przez relacje z tą laską, bo inne laski tak jej nie lubiły, że nie chciały przebywać w otoczenia. Wątpię, żeby namówiła ja na jakiegoś gacha, jej prędzej zależy, żeby moja dziewczyna nikogo nie miała, bo ona sama nie może nikogo znaleźć, bo ma takie wymagania i taki
@howtowisnia: No nie mam energii, jestem wiecznie potwornie zmęczony, zamulony i rozkojarzony. Pracuję przy komputerze i w pracy mało robię, głównie ściemniaj. Jak wracam do domu to resztką sił wywlekam się na siłownię, ale to bardziej mózg ciągnie ciało, które ledwie dycha. Jestem rozkojarzony i niewyspany. Piję 3 kawy dziennie i jedna zieloną herbatę wieczorem. Po tych napojach jeszcze bardziej chce mi się spać. Zasypiam o 23, raz się wybudzam około