Wpis z mikrobloga

Hej jakie leki, najlepiej najmocniejsze, polecacie na koncentracje? mam niestwierdzone adhd ktore objawia sie tym ze nie potrafie usiedziec na jednym miejscu, za kazdym razem musze cos robic, bywam bardzo bardzo chaotyczny, notorycznie gadam i kazdemu zawsze sie wcinam w słowo przez co bywam irytujacy przez co trace znajomych. W szkole bardzo trudno jest mi się skupić, musialbym miec lekcje indywidualne a jest to nie wykonalne, myślalem nad concerta ale aby dostac to trzeba miec historie leczenia adhd a ja nie mam, są jakies zamienniki lekow na styl aderalla/concerty byle bym po prostu mogł się skupic, skoncentrowac oraz wyciszyc ? bede wdzieczny

#adhd #psychotropy #narkotykizawszespoko
  • 7
@123radzio: Na adhd w Polsce jest tylko metylofenidat. Żeby dostać receptę/papiery na adhd nie trzeba żadnej historii leczenia, nie trzeba mieć też stwierdzonego za dzieciaka. No i 1 dłuższa wizyta u prywatnego psychiatry (który stwierdzą adhd dorosłym) wystarczy. Kliniki i poradnie/odsyłanie do innych lekarzy na testy, gdzie trzeba często płacić ponad 1k zł to scam
@Kamero: jestem po rozmowie z psychiatra i powiedział ze nie wystawi recepte bo musi byc historia leczenia (bylem w medicover i tam jest ta historia, teraz w luxmed jestem) powodem kolejnym czemu nie wystawi jest to ze jest to pochodna amfetaminy, jutro do innego lekarza ide a w przyszlym tygodniu do neurologa na jakies badania glowy bo albo to bedzie adhd albo dwubiegunosc, na pewno cos jest na rzeczy bo nie