Wpis z mikrobloga

#!$%@? znowu całodzienny objazd po wszystkich babach w rodzinie, wszystkich pracownicach w firmie, do każdej z badylem i mersi. A jeszcze w międzyczasie urodziły się nowe, im musisz kupić kinderki. Po co ta #!$%@? szopka odbywa się co roku. I już nie chodzi mi o żadne #pieklomezczyzn, że niby one tak nie latają na dzień chłopaka, bo mam to w dupie. Chcę po prostu #!$%@? świętego spokoju.
#dzienkobiet #gorzkiezale
smutny_kojot - #!$%@? znowu całodzienny objazd po wszystkich babach w rodzinie, wszys...

źródło: Screenshot_20230308_074751_Chrome

Pobierz
  • 21
@smutny_kojot albo żyjesz w jakimś dziwnym środowisku, albo wkręcasz sobie, że będziesz miał #!$%@?.
Badyl dla mamy/siostry/babci to max co powinieneś zrobić, a reszcie co najwyżej zwykłe życzenia i to najlepiej tylko jeśli akurat widzisz je osobiście.
To nie jest żadne freethinkerstwo, tylko sam sobie wkręcasz, że coś musisz i latasz jak frajer.
@troglodyta_erudyta: Chodzi o ilość tych osób. Rodzina się rozrosła, mieszkają już osobno, a stare zwyczaje zostały. Nie raz proponowałem, żeby zrobić jedno spotkanie w formie kolacji w knajpie, za które płaci męska część rodziny, to nie. Każdy woli #!$%@?ć po całym mieście jak kolędnik ze swoim tulipanem. To samo w firmie. Dam kwiatka czy czekoladki babom z jednego oddziału, to w innych będą pokrzywdzone, no i robi się cały dzień latania
@smutny_kojot ja zostałem celowo na home office, żeby mieć spokój od tej szopki. Dawanie kwiatka mamie to trochę tak jakby ona miała mi dawać prezent na dzień dziecka lol. Ogólnie to mi to pewnie nie przeszkadza aż tak jak Tobie, nie świętuje za bardzo tego dnia, ale mogłem sobie posiedzieć w spokoju w domu to posiedzę.
@smutny_kojot: Prosta kalkukacja, bierzesz to co dostałeś na dzień chłopaka od każdej z tych kobiet i dajesz im jak najbardziej zbliżony prezent. Nic nie dostałeś? No to bajlando. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy woli #!$%@?ć po całym mieście jak kolędnik ze swoim tulipanem.


@smutny_kojot: faceci w twojej rodzinie naprawdę z własnej woli objeżdżają jednego dnia wszystkie baby z rodziny, tylko po to, żeby osobiście dać im kwiatka? XD a jakby np. kuzynka mieszkała w Anglii, to tam też osobiście polecą 8 marca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)