Wpis z mikrobloga

HAHAHAHHAHHHAHHA NIE MOGE Z TEGO MEMA CZAICIE? CHODZI O TO ZE PAPIEZ JADL KREMUWKI PO MATURZE KTOS DODAL SMIESZNY NAPIS, JESZCE WIDZIALEM TAKIEGO ZE PAPIEZ RÓÓÓÓCHAL MALE DZIECI I TO JEST TAKIE ŚMIESZNE ROZUMIESZ????? JESZCZE MAM TAKI Z 2137, PAPAJEM, ZE GWALCIL DZIECI I ROZNE RYMOWANKI, PRZERUBKI I ŻUŁTA MORDA HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA... DALEJ NIE ROZUMIESZ????????

BO CHODZI O TO ZE PAPIEZ MA DUZO ZWOLENNIKOW W POLSCE A MY GO WYZYWAMY PRZEZ CO JESTESMY BARDZO EDGY, BARDZO KONTROWERSYJNI JESTESMY A LUDZIE SIE DENERWUJOM I UWAGE NA NAS ZWRACAJA BO NORMALNIE MAJA NAS ZA BEZBEKOW I NIE REAGUJA NA NASZE RZARTY (nie wiedzą co tracą) CO REKOMPENSUJE NAM TO ZE W DZIECINSTWIE RODZICE MIELI NAS GDZIES I NIE ROZMAWIALI Z NAMI CO WYPELNIA PUSTKE PO POTRZEBIE BYCIA DOCENIANYM, JEST W PEWNYM SENSIE SAMOTERAPIA

DOBRA TO JA BĘDĘ SPADAŁ BO MAM LOGOPEDE NA 12

#papiez #papaj #2137 #bezbek #heheszki
Pobierz iluvmypickle - HAHAHAHHAHHHAHHA NIE MOGE Z TEGO MEMA CZAICIE? CHODZI O TO ZE PAPIEZ J...
źródło: obraz_2023-03-07_094902447
  • 41
@iluvmypickle: a wiesz co jest najlepsze w tym wszystkim? Że zanim pchano jp2 dosłownie ludziom do gardel, to memy z nim latały po jakiś karaczanaxh i ludzie byli generalnie zniesmaczeni. Kilka lat rządów pisu, robienia z jp2 nieskazitelnej Gwiazdy i memy z nim są wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i bardzo dobrze
@iluvmypickle: to posłuchaj tej historii:

Kiedyś pociąg, którym jechał wykładowca KUL-u, ksiądz Karol Wojtyła, spóźnił się. Czekający na egzamin studenci – wobec braku egzaminatora – rozeszli się. Pozostał tylko jeden ksiądz, który nie znał Wojtyły – nie chodził na jego wykłady, a do egzaminu przygotowywał się z pożyczonych notatek. Po dwóch godzinach wpadł niewiele starszy od zdającego, zziajany Wojtyła. Ksiądz – student, ucieszony, że nie będzie zdawał sam, zapytał:

– Stary,
@alfaalenieomega: jednocześnie dopowiadając coś w stylu że był zbrodniarzem wojennym, satanistą i że sam #!$%@?ł małe dzieci xDDDDD potem osoby spoza grona myślą że WSZYSTKO jest zmyślone przy okazji zamykając się na dyskusje bo debile muszą nazbierać plusów i dopowiadać sobie że "to żeby uświadamiać" XDDDDDDDDDDDD