Wpis z mikrobloga

HAHAHAHHAHHHAHHA NIE MOGE Z TEGO MEMA CZAICIE? CHODZI O TO ZE PAPIEZ JADL KREMUWKI PO MATURZE KTOS DODAL SMIESZNY NAPIS, JESZCE WIDZIALEM TAKIEGO ZE PAPIEZ RÓÓÓÓCHAL MALE DZIECI I TO JEST TAKIE ŚMIESZNE ROZUMIESZ????? JESZCZE MAM TAKI Z 2137, PAPAJEM, ZE GWALCIL DZIECI I ROZNE RYMOWANKI, PRZERUBKI I ŻUŁTA MORDA HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA... DALEJ NIE ROZUMIESZ????????

BO CHODZI O TO ZE PAPIEZ MA DUZO ZWOLENNIKOW W POLSCE A MY GO WYZYWAMY PRZEZ CO JESTESMY BARDZO EDGY, BARDZO KONTROWERSYJNI JESTESMY A LUDZIE SIE DENERWUJOM I UWAGE NA NAS ZWRACAJA BO NORMALNIE MAJA NAS ZA BEZBEKOW I NIE REAGUJA NA NASZE RZARTY (nie wiedzą co tracą) CO REKOMPENSUJE NAM TO ZE W DZIECINSTWIE RODZICE MIELI NAS GDZIES I NIE ROZMAWIALI Z NAMI CO WYPELNIA PUSTKE PO POTRZEBIE BYCIA DOCENIANYM, JEST W PEWNYM SENSIE SAMOTERAPIA

DOBRA TO JA BĘDĘ SPADAŁ BO MAM LOGOPEDE NA 12

#papiez #papaj #2137 #bezbek #heheszki
iluvmypickle - HAHAHAHHAHHHAHHA NIE MOGE Z TEGO MEMA CZAICIE? CHODZI O TO ZE PAPIEZ J...

źródło: obraz_2023-03-07_094902447

Pobierz
  • 41
@Koleszkaleszka: NIE MOŻESZ TWORZYĆ MEMA POKAZUJĄCEGO W SPOSÓB GROTESKOWY DANEJ GRUPY OSÓB, TAK NIE DZIAŁAJĄ MEMY XD

schemat dokładnie ten sam co z cenzopapami, róznica jest taka że mój wpis nie atakuje konkretenej osoby, tylko jakąś wymyśloną a urażone mogą się poczuć jedynie osoby które wpadają w ten opis
@_________________________________: DZIĘKI, BARDZO MILE BO BARDZO DLUGO MYSLALEM NAD NAPISEM ZEBY BYL SMIESZNY, ORGINALNY, TWORZY I NAWIAZYWAL DO PAPIEZA ALE WPADLEM NA TO ZE PRZECIEZ PAPAJ HEHE CHODZIL NA KREMUWKI PO MATURZE TO DOKLEILEM KREMUWKE I JESZCZE OKULARY ZNALAZLEM I DOKLEILEM, NAPIS TEZ I DUZO NAPRACOWANIA TO FAJNIE BY BYLO JAKBY CHOCIAZ 5 PLUSUW BYLO
BO CHODZI O TO ZE PAPIEZ MA DUZO ZWOLENNIKOW W POLSCE A MY GO WYZYWAMY PRZEZ CO JESTESMY BARDZO EDGY, BARDZO KONTROWERSYJNI JESTESMY A LUDZIE SIE DENERWUJOM


@iluvmypickle: To chyba tekst sprzed 10 lat, bo podejście do papieża w Polsce się zmieniło, a samo szkalowanie weszło do mainstreamu i denerwuje co najwyżej stare babcie. No i Ciebie.
@choochoomotherfucker: nie tylko wśród babć, ale pewnie w większości ludzi z grupy 40+ Mnie samo szkalowanie papieża nie rusza, poprostu te memy są powtarzalne i nieśmieszne więc dziwi mnie to że istnieją ludzie, którzy śmieją się "żółtej mordy" po raz 2137 (hehehehheeh)