Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #p0lka #zwiazki #seks #randkujzwykopem #tinderowki

Mnie trochę zastanawia, dlaczego kobiety wymagają od mężczyzn wysportowanej sylwetki, skoro same przeważnie nic nie trenują i są po prostu albo chude (a to żadna figura) albo wręcz skinny-fat. Na siłowni idzie spotkać fajne, wysportowane laski, ale one przeważnie są zajęte przez gości, którzy wyglądają wręcz jak zawodowcy.

W dużej ilości mężczyzna, który jest naprawdę umięśniony i opina mu rękaw/koszulę, ma laskę, o której powiedzieć nie można, że ćwiczy, bo jest przeciętna. Wystarczy jej tylko ładna buzia. Dlaczego wy się na to godzicie? Musicie naprawdę popracować nad swoimi wymaganiami, a nie brać jak popadnie.

Ja ćwiczę od małego sport i kilka lat na siłce, na szczęście swoją zajawkę przekazałem na różową, ale prawda jest taka, że w Polsce młodzi mężczyźni zadowalają się byle czym. Co taka karyna daje od siebie pod kątem fizycznym/seksualnym? Zazwyczaj nic.
  • 11
@cucaracha: No jak ktoś jest głupi to mogą, ja bym w życiu nie tknął takiej sflaczałej, co ma tylko buzię ładną, jeśli nie reprezentowałaby nic intelektem i sama wymagała fizycznych waloró