Wpis z mikrobloga

@WhyCry: Czym się skompromitował? tym, że sytuacja na froncie się zmieniła w ciągu kilku dni? tym, że Ukraińcy po udanym kontrataku polepszyli swoją sytuację aby za dwa dni znowu utracić teren? Wolskiego to wina?
@nobodyknows: Nie tylko Wolski o tym pisał, że Ukraińcy zrobili kontratak i powiedz mi co w tym dziwnego, że sytuacja się dynamicznie zmienia podczas walk o miasto? Miał nic nie pisać? informował na bieżąco i to nie tylko on ale też inne media a ty się czepiasz chyba dla zasady.
To nie był fake, Ukraińcy wykonali mały kontratak i poprawili swoją sytuację na chwilę, pisali o tym i nie tylko Wolski.


@s-a-m: no właśnie szukalem tego w źródłach ukraińskich i rosyjskich i była cisza. W sumie to tylko na polskim tt pisali o okrążeniu
@Mathouse88:
Tak, poszedł kolejny kontratak UA zatem możliwe że będziemy mieć za 9h znów taką samą sytuację jak w poniedziałek lub sobotę.
I co to zmienia?
Nic, tam się taka karuzela dzieje od tygodni.
Czepianie się do mnie że opisałem stan z niedzieli na poniedziałek (i Micek i Lachowski też) który był już kompletnie nieaktualny 12h później wynika po części z czepialstwa komentujących a po części z nieogarniania dynamiki tego co
@wolskiowojnie: Czepianie się jest dzięki formiey szczeniackiego języka i emocji jak u nastolatki.
Takie podejście nie przystoi kogoś kto się robi na "eksperta".

No ale Ty już tyle razy pisałeś podobne bzdury podczas tego konfliktu, że pewnie Ci to spowszednialo.

Jak zwykle wyszedł mały człowieczek Jaruś, który nie potrafi przyjąć się do błędu.
Takim Jarusiem pozostaniesz w oczach większości, którzy Cię śledzili i mieli Cię za eksperta( ͡° ͜ʖ
źródło: IMG_20221208_052354
@nobodyknows: Jaruś się skończył w momencie wyśmiewania, że dorośli ludzie płacący podatki(dodajmy, #!$%@?ście duże podatki), pracujący, prowadzący swoje firmy "płakali bo dostali powołanie na miesiąc i więcej". Kiedy jednak sam na moment został wkręcony, że może na pół roku wylądować, to mu się cztery litery wtopiły w krzesełko.

Nie po to Jaruś ludzie płacą podatki na 100+tys ludzi w 38mln kraju, zakupy za dziesiątki miliardów dolarów, żeby lecieć na poligon na
@fen1x: znów fejka powtarzasz wiesz? Owe wtopienie wyglądało tak że gość z z Wykopu zmanipulował screen mój wpisu w komentarzu na YT i tak to poszło jako fejru. Za co wyleciał z tego portalu.
A odcinek z płk Lewandowskim sam montowałem i nie usunąłem tego fragmentu bo był dla mnie ironicznie zabawny.
@wolskiowojnie: Nie wiem o czym piszesz, ja opisuję sytuację z tego odcinka, a nie jakieś wpisy. Dla mnie "ironiczne zabawna" nie była sytuacja w której dorosły facet naśmiewa się z innych, że nie chcą iść na miesiąc poboru ignorując oczywiste fakty jak posiadanie firmy, umowy, zlecenia, pracę, etc. Sugestia dla Ciebie, skup się na swojej specjalizacji, bo komentując w ten sposób wyglądasz trochę jak ta celebrytka z PiSu która "poszła do
@fen1x: i to jak zrobił ryj jak dupa, jak uświadomił sobie że może stracić karierę youtubowca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Moderacja tutaj blokuje tematy odnośnie ogłoszeń z ukraińskiego olxa, co z fejkiem nic nie miało wspólnego.
Ale pamiętajcie drogie dzieci, że suchoklates wolski się nie bał iść na ćwiczenia i to fejk
@wolskiowojnie: Jeśli dalej będzie Pan się przejmował co piszą na stronie ze śmiesznymi obrazkami to Pan zwariuje.
Nie zgadzam się z Panem w wielu kwestiach ale dyskusja z tłumem nie ma sensu. Jest Pan JEDEN vs setki.
@wolskiowojnie: no i tak jak mogłem się spodziewać, zero odpowiedź tylko epitety, sformułowania i damskie wyzwisko.
Na twoim miejscu suchoklatesie bym uważał z wyzwiskami od śmieci, bo naprawdę ktoś Ci sprzeda klapsa kiedyś.

A jakim ekspertem jesteś, każdy dobrze widzi z kolejnym filmikiem co wypuszczasz, a czas tylko pokazuje, że ciągle się mylisz.
Ale właśnie z ciebie to taki ekspert wśród celebrytow wojennych, których u nas jest sporo.
Jesteś żałosny.