Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pracze-odrzenskie: Jak to nie bait to who cares, twoje sprawa, twoje życie i twoja choroba wieńcowa w przyszłości, zasadniczo nawet był tutaj taki mirek co w wieku 34 lat zawału dostał. Btw wiesz zamiast siłki masz inne możliwości aktywności fizycznej, basen, rower, tenis <wstaw coś gdzie trzeba się ruszać>
@pracze-odrzenskie:
Chłopie,kiedy chudłem 20 kg jadłem tyle, że nie mogłem wszystkiego zmiescic a miałem redukcję 1700kcal xD

Próbujesz się usprawiedliwiać i tyle. Pewnie nigdy ci sie nie zdarzało odżywiać zrównoważenie dlatego tu batonik, tam bułeczka i bebzun rośnie xD

To spróbuj tak:
Śniadanie - 2x:
80g chleba
30 masła/najonezu
50g szynki drobiowej
150g pomidora
~650 kcal
- pół kilo sniadania

dalej głodny?
Obiad:
200g piersi z kurczaka
200g ziemniak
300g buraki
@fallout444: to,żeś teraz poleciał:

Tą pierś z kurczaka trzeba obtoczyć w panierce i usmażyć i już masz 480 kcal w 200 g,chyba,że chcesz żreć niedoprawiony filet ugotowany w wodzie.Te mrożone warzywa są bez smaku-musisz zrobić sałatkę z zaprawą z oliwy i już masz 170 kcal na 100 gramów.Salatka 200 gramów to 340 kcal.Nawet bez ziemniaków ten gówniany obiad ma 820 kcal.A gdzie zupa?

Łaskawco! Zostawiłeś mi całe #!$%@? 500 kcal do
Dwa posiłki dziennie w dużych odstępach-gratulacje.To jest najlepsza droga do wrzodów i rozwalenia sobie żołądka


@pracze-odrzenskie: od trzech lat, może i czterech, jem trzy posiłki dziennie. Płatki na śniadanie, później coś w robocie, i na wieczór po robocie jem obiadokolację. Zero problemów z żołądkiem.

Przy 180 cm mam około 82 kg. Żadnych wyrzeczeń.

Człowieku ja chodzę spać o 2 w nocy.Jak mam nie jeść od 19 do 2 w nocy? Ty
@pracze-odrzenskie ja nie jestem w stanie przejeść swojej diety na 2400 kcal z 5 posiłków. zazwyczaj jeden lub 2 posiłki omijam więc wtedy poniżej 2k schodzę.
Możesz jeść dużo a mało kcal tylko trzeba sobie zrobić zdrową szamke