Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

witam. też miałem problem z zejściem wagi. gram w piłkę aktywny jestestem, ale niestety problem był cały czas. Byłem na badaniach w szpitalu. nie wykryto nic co mogło by powodować moją otyłość. sam byłem w szoku bo do żadnego wyniku nie można było się doczepić oprócz nadciśnienia w nocy.

zaproponowano mi podawanie leku saxenda. naczytałem się o tym w różnych miejscach i nie wierzyłem w to co piszą. po 2 tygodniach od
@pracze-odrzenskie: To napiszę instrukcje na schudnięcie dla upośledzonych ofiar losu:

1. Wiesz 2 dni do przodu co zjesz, jakie produkty musisz zakupić i gotujesz posiłki i wsadzasz do pojemników odmierzone porcje
2. Ważysz się i bierzesz średnią z tygodnia i dostosowujesz kaloryczność do pożądanego tempa chudnięcia.
3. To w sumie tyle, ale warto też ruszać dupę w jakikolwiek sposób. Wzmacnianie mięśni to oddzielna sprawa. Siłownia nie jest od chudnięcia, tylko jak
@pracze-odrzenskie: ale taguj ten wysryw #przegryw . Nie ma nic latwiejszego niz chudniecie, bo zeby osiagnac cel musisz nic nie robic. Jakakolwiek akcja powoduje, ze mozesz tyc. Idz bym grubym, gdzie indziej. Od 2 tygodni jade na 2100 kalorii z silka 6 razy w tygodniu i przy odpowiedniej diecie, glodny nie jestem. Glod ktory jest na poczatku to po prostu uzaleznienie od cukru.